Flamenko šou „Romeo ir Džuljeta“

Flamenko šou „Romeo ir Džuljeta“

Žymiausia meilės istorija flamenko ritmais, tad nepraleiskite progos išvysti pirmą kartą Lietuvoje rodomos žymiausios meilės istorijos flamenko ritmais.
Flamenko šokis – jausmų išraiška kūnu. Vienas iš išraiškingiausių ir paslaptingiausių šokių. Pagrindinis flamenko bruožas yra emocijų išraiška. Šis senas ir išraiškingas šokis jungia pačias įvairiausias žmonių istorijas. Mūsų svečiai pristatys jums žymiausią meilės istoriją „Romeo ir Džiuljeta“.
Spalvingas šou, gyvas flamenko menas ir karštos Andaluzijos tradicijos sukuria unikalią atmosferą. FlamenkoLive - profesionalūs menininkai iš Ispanijos ir ne tik, geriausi šokėjai, dainininkai ir muzikantai, laureatai ir tarptautinių konkursų nugalėtojai.

  • Šiandien  nuo 19:00
2019-03-23 19:00 2019-03-23 19:00 Europe/Vilnius Flamenko šou „Romeo ir Džuljeta“ Žymiausia meilės istorija flamenko ritmais, tad nepraleiskite progos išvysti pirmą kartą Lietuvoje rodomos žymiausios meilės istorijos flamenko ritmais. Flamenko šokis – jausmų išraiška kūnu. Vienas iš išraiškingiausių ir paslaptingiausių šokių. Pagrindinis flamenko bruožas yra... --- //www.alytusinfo.lt/renginys/flamenko-sou-romeo-ir-dzuljeta/date-20190323/ Alytaus kultūros ir komunikacijos centras, Pramonės g. 1B, Alytus, Alytus, Alytaus krašte
  • Kaina: 10.00 - 25.00