Pivašiūnų amatų centro edukacinės programos

Pivašiūnų amatų centre svečiui bus suteikta galimybė pačiam suformuoti ir ką tik iškūrentoje duonkepėje išsikepti savo ruginės duonos kepalėlį, sumušti sviestą dzūkiška „buikele“ ir čia pat jį skanauti. Norintiems pajusti dzūkišką skonį – pasiūlys bulvinių dzūkiškų bandų, grikinių babkų, pyragų, pyragėlių, kūčiukų kepimą ir ragavimą.
Senųjų amatų mylėtojai taip pat neliks nuskriausti. Jie galės pasimokyti medžio drožybos, puodžiaus amato, velti veltinius, pinti įvairius dirbinius iš vytelių arba dzūkiškus kašikus (pintines), lieti žvakes ir megzti raštuotas vilnones kojines ir pirštines. 
Suvenyrų parduotuvėlėje net įnoringiausias suras sau mielą rankų darbo daiktą.
Darbo laikas:  antradienį – ketvirtadienį 9.00 – 18.00 val.,  penktadienį ir šeštadienį 9.00 – 15.00 val.
Daugiau informacijos apie edukaciniunius užsiėmimus rasite čia https://naujas.arskc.lt/pivasiunu-amatu-centras-2

Patogumai

Dzūkiškos bandos
2019-05-19 Norintiems pajusti dzūkišką skonį – pasiūlys bulvinių dzūkiškų bandų, -taip teigia Pivašiūnų amatų centras.Deja,užsisakę tokią edukaciją pasijautėme apgauti.Vietoj bandų gavome paprastą bulvių plokštainį.Edukacijoje dalyvavome dvi mokytojos su trečiokais.Labai jau viskas buvo skubotai.Mums pasirodė,kad šeimininkė visai neturi nei laiko ,nei noro būti su grupe.Nei pristatymo,nei edukacijos nebuvo.Mokiniai patys turėjo vaikščioti po centrą.Suprantame,kad buvo didelė grupė.Bet kam tada tokias dideles grupes priimti?Daugiau į tokią edukaciją nutarėme nevažiuoti.