Spektaklis „GEISMŲ TRAMVAJUS“

Spektaklis „GEISMŲ TRAMVAJUS“

„Mano tikslas, kad žiūrovas iš spektaklio išeitų tylėdamas ir pagalvotų, kaip elgėsi su jį supančiais žmonėmis. Ar galėjo būti geresniu,  dėmesingesniu? Ar prisiėmė atsakomybę? Ar galėjo ištiesti ranką, bet to nepadarė?..  
Nebijokite ištiesti rankos, nestumkite į prarają... “
Režisierius Suren Shahverdyan
********
Tai spektaklis apie griūvantį šiandienos pasaulį. Pjesė, parašyta 1947 m., pripažinta vienu geriausių pasaulinės dramaturgijos kūrinių, įvertinta Pulicerio premija, išlieka itin aktuali. Dvasinio egzistavimo ir vertybių perkainojimas šiandien suskamba naujai. Meilė pinigams, dėmesys patogiam gyvenimui užgožia nykstančius žmogiškuosius santykius. Žmonės nustoja būti žmonėmis. Pasaulis tampa laukiniu.
 

  • Sausio 8 d.  nuo 18:00
2020-01-08 18:00 2020-01-08 18:00 Europe/Vilnius Spektaklis „GEISMŲ TRAMVAJUS“ „Mano tikslas, kad žiūrovas iš spektaklio išeitų tylėdamas ir pagalvotų, kaip elgėsi su jį supančiais žmonėmis. Ar galėjo būti geresniu,  dėmesingesniu? Ar prisiėmė atsakomybę? Ar galėjo ištiesti ranką, bet to nepadarė?..   Nebijokite ištiesti rankos, nestumkite į prarają... “ Režisierius... --- //www.alytusinfo.lt/renginys/spektaklis-geismu-tramvajus/date-20191023/ Alytaus miesto teatras, Rotušės a. 2, Alytus, Alytus, Alytaus krašte
  • Kaina: 10.00
Kiti spektakliai