Puodeliavimo dirbtuvės su Nomeda Marčėnaite Alytuje

Puodeliavimo dirbtuvės su Nomeda Marčėnaite Alytuje

REGISTRACIJA (privaloma dėl riboto vietų skaičiaus): https://forms.gle/bnynfUncU22E9ed59

Ar jums pažįstamas nerimo, bėgimo ir nuolatinio vėlavimo jausmas, kai darbai, įvykiai ir žmonės sukasi begalinėje karuselėje, o jūs tik stebite bėgantį pro šalį gyvenimą? Ar pastebėjote, kad kuo greičiau bėgate, tuo mažiau spėjate?
Kaip tik todėl, retsykiais vertėtų sustoti, įsiklausyti į save, išmėginti niekada nebandytus dalykus.

Nomeda kviečia Jus, Mielosios, į pasimatymą Alytuje. Kuomet visas laikas bus skirtas gražiems ir jaukiems dalykams, smagioms kalboms ir geriems darbams.

Namo parsinešite nuostabaus grožio Jūsų dekoruotus puodelius ir šeimynykščiai galės tik nujausti, kokia graži buvo Jūsų dvasinė kelionė į savo pačių vidines menininkes.

Organizatorė pasižada palaikyti kiekvieną prisibijančią, netikinčią savo gebėjimais, kol neliks nė vienos, abejojančios moteriška kūrybine galia.

Į kainą įskaičiuotos prefesionalios priemonės ir porcelianinis puodelis).

REGISTRACIJA (privaloma dėl riboto vietų skaičiaus): https://forms.gle/bnynfUncU22E9ed59

  • Rugpjūčio 18 d.  18:00 - 21:00
2020-08-18 18:00 2020-08-18 21:00 Europe/Vilnius Puodeliavimo dirbtuvės su Nomeda Marčėnaite Alytuje REGISTRACIJA (privaloma dėl riboto vietų skaičiaus): https://forms.gle/bnynfUncU22E9ed59 Ar jums pažįstamas nerimo, bėgimo ir nuolatinio vėlavimo jausmas, kai darbai, įvykiai ir žmonės sukasi begalinėje karuselėje, o jūs tik stebite bėgantį pro šalį gyvenimą? Ar pastebėjote, kad kuo greičiau bėgate, tuo mažiau spėjate? Kaip tik... --- //www.alytusinfo.lt/renginys/puodeliavimo-dirbtuves-su-nomeda-marcenaite-alytuje/date-20200818/ Alytaus kraštas [email protected]
  • Kaina: 35.00