Muzikinis spektaklis vaikams "Hop"

Spektakliai

Birželio 1-oji - Tarptautinė vaikų gynimo diena.

Alytaus kultūros centras ir Keistuolių teatras kviečia vaikus šią dieną švęsti ypatingame muzikiniame spektaklyje „Hop“!

Režisierius: Aidas Giniotis

Scenografė: Ramunė Skrebūnaitė

Vaidina:
Aistė Šeštokaitė, Diana Kamarauskaitė, Gintautas Ulmis, Lyja Maknavičiūtė, Lukas Auksoraitis, Matas Pranskevičius, Tautvydas Galkauskas, Urtė Smulskytė.

Jei lietus padaro balą,
Šokam per ją – hop!
Jei sutinkam piktą šunį,
Sveikinam jį – hop!

Jeigu draugą įžeidėm,
Tai atsiprašom – hop!
Bet kurią problemą spręsti
Padeda mums – hop!

Jeigu nuotaika sugenda,
Uždainuojam – hop!
Jei sutinkam kokią bėdą,
Įveikiam ją – hop!

Jei tamsoj užklumpa baimė,
Nuvejam ją – hop!
Ir visas kitas nelaimes -
Hop ir hop ir hop!

Kai žinai stebuklingą būdą,
Kaip pasikelti nukritusį ūpą,
Nesustok kartot, kol pakelsi gallop
Nuotaiką su stebuklingu HOP HOP HOP!

Tiek patiems mažiausiems, tiek ir suaugti spėjusiems Keistuolių bičiuliams puikiai pažįstamas neįtikėtinų istorijų kūrėjas – anglų rašytojas Donaldas Bissetas – ir vėl Keistuolių teatro scenoje! Kol tėveliai dar mena prieš kone trisdešimt metų ramiai savo vietoje nusėdėti neleidusias „Kitą kartą” ir „Aukštyn kojom” pasakas bei dainas, o jų atžalos drauge su žąsinėliu Viliu šėlsta spektaklyje „Pyp pyp”, režisierius Aidas Giniotis su jaunaisiais Keistuolių teatro aktoriais nenustygsta vietoje ir pristato naują muzikinį spektaklį visai šeimai – „HOP!”. Pagal penkias skirtingas D. Bisseto pasakas sudėliotas nuotaikingas teatrinis nuotykis į stebuklingą, aukštynkojišką pasaulį nuneš kiekvieną, kuris išdrįs džiaugsmingai sušukti HOP! ir pakliūti į pačių keisčiausių ir netikėčiausių istorijų sūkurį.

Spektaklio trukmė 50 min.
Vaikams 4-12 metų.

Bilietus platina kakava.lt.
BIlieto kaina 2,52-4,04 Eur.

Asmeniui, pateikusiam moksleivio,
studento, senjoro ar neįgaliojo
pažymėjimą, kortelę „Alytus – viena
šeima“ ir „Alytaus senjoras“, taikoma
50 procentų nuolaida nuo bilieto kainos.


Dėl galiojančių karantino sąlygų visi renginio žiūrovai vyresni nei 6 metų amžiaus, viso renginio metu, privalo dėvėti apsaugines veido kaukes (medicinines arba respiratorius). Kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį).
Į renginio vietą draudžiama atvykti turint viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).
Prašome laikytis saugaus 2m atstumo, dezinfekuoti rankas.