VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

"KUPRIUKAS MUZIKANTAS"

Spektakliai

Alytaus miesto teatro spektaklis vaikams pagal Aldonos Liobytės pjesę

Režisierius: Jonas Gaižauskas
Dailininkė: Gintarė Markevičienė
Kompozitorius: Andrius Abromavičius
Šviesų dailininkas: Vytautas Skruibys
Garso režisierius: Marius Franckevičius
Choreografės: Barbora BilinskaitėGreta Žiogelytė
Režisieriaus asistentė: Alma Purvinytė
Vaidina: Tomas PukysPovilas AdomaitisEglė KordiukovaitėEugenijus RakauskasVidas VaškiusVincas VaičiulisVaidas PraspaliauskasOna GudaitytėEglė JuškaitėErika Jasinskaitė-Salickienė

Trukmė: 1 val. 10min.
Premjera: 2019 m. gruodžio 26 d.
Bilietai: 3 €

Bilietai tiketa.lt ir teatro kasoje.


– O kas yra vestuvės?

– Kai bernelis mergelę į savo namus parsiveda?

– Tai tu parsivesi?

– Ar tu nematai, girios laume? Aš negražus.

Sako Kupriukas, likimo nuskriaustas bernelis, nuolat besilaikąs nuošalyje nuo kitų. Jo kupra yra jo gėda, tačiau jo gerumas, nuoširdumas, kūrybiškumas, padedant girių laumėms, palengvina jo sunkią dalią.

Tai spektaklis apie meilę, kuri yra pati svarbiausia gyvenime ir kurios negali nusipirkti už jokius pinigus. „Meilei būti paprastai kažkas vis trukdo – pačios įvairiausios priežastys: tėvai, atstumas, aplinkybės“, – sako spektaklio režisierius Jonas Gaižauskas.

Lietuvių liaudies pasakų motyvais paremtas interaktyvus spektaklis pasakoja gražią ir jautrią istoriją apie tai, jog reikia nemažai pastangų, atsakomybės, norint įveikti iškilusias kliūtis, išsaugoti gražius jausmus, meilę, apie tai, jog  tik pats gali nusimesti „kuprą“, simbolizuojančią mūsų kompleksus ir nepasitikėjimą, apie tai, jog pats turi pasirinkti, kas svarbiau – auksas ar meilė?

Gyvenime išorinis prabangus grožis ir spindesys nieko nereiškia. Bet kai žmogus daro gerus darbus, jis tampa gražiu ir jo išoriniai trūkumai tampa nematomi. Ir kai tu darysi gera kitiems, tai aplinkiniai atsisuks į tave, išties ranką ir stebuklingai viskas keisis.

Kiek tau buvo metų, kai pirmą kartą įsimylėjai?

Spektaklis skirtas mažiesiems žiūrovams, kurie patyrė šio gražaus jausmo, reikalaujančio drąsos,  svarbą.