Kino seansas po atviru dangumi!

Kino seansas po atviru dangumi!

Daug dėmesio sulaukiantis kinas po atviru dangumi ateinantį ketvirtadienį kvies jus jau į kitą kino seansą! Šį kartą filmas – GERUMO STEBUKLAS.

Trumpai apie filmą:
Žanras: Drama
Sukurta: JAV
Trukmė: 1h 53 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

Sunku pritapti, kai esi kitoks. Jautri, sukrečianti ir pamokanti drama „Gerumo stebuklas“.

Augustas „Ogis“ Pulmanas (aktorius Jacob‘as Tremblay) gimė deformuotu veidu ir didžiąją pirmųjų dešimties gyvenimo metų dalį praleido ligoninėse ir namuose. Tačiau dabar atėjo laikas pokyčiams. Bendrai berniuko sveikatai pagerėjus, jo tėvai (aktoriai Julia Roberts ir Owen‘as Wilson‘as) nutaria leisti sūnų į mokyklą.

Būsimasis penktokas labiausiai norėtų tapti nematomas, bet tai, žinoma, nepasiekiama svajonė. Išskirtinis jo veidas aplinkiniams yra tarsi žvilgsnių magnetas. Nauja mokykla apskritai bet kuriam vaikui yra išbandymas. O kai esi išskirtinis, dėmesys gali tapti tiesiog nepakeliamas. Mokyklos peštukai iš karto ima kabinėtis prie Ogio. Tačiau tarp daugybės vaikų atsiranda pora drąsuolių, kurie, nebijodami bendros nuomonės, pasiūlo savo draugystę jautriam ir geraširdžiam naujokui.

Su Ogio išskirtinumu turi susigyventi ne tik mokiniai, bet ir jų tėvai, mokytojai ir visi likusieji miestelio gyventojai. Gera, užjaučianti ir nuolat kitiems pasiruošusi padėti išskirtinio berniuko širdis galų gale nugali išankstinius nusistatymus ir parodo, kad tikrasis grožis visuomet slypi viduje.

Jautri, sukrečianti ir pamokanti juosta „Gerumo stebuklas“ Lietuvoje pradedama rodyti lapkričio 17 dieną.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Stephen Chbosky

Vaidina: Julia Roberts, Owen Wilson, Jacob Tremblay

  • Liepos 30 d.  22:00 - 23:59
2020-07-30 22:00 2020-07-30 23:59 Europe/Vilnius Kino seansas po atviru dangumi! Daug dėmesio sulaukiantis kinas po atviru dangumi ateinantį ketvirtadienį kvies jus jau į kitą kino seansą! Šį kartą filmas – GERUMO STEBUKLAS. Trumpai apie filmą: Žanras: Drama Sukurta: JAV Trukmė: 1h 53 min Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda Sunku pritapti, kai esi kitoks. Jautri,... --- //www.alytusinfo.lt/renginys/kino-seansas-po-atviru-dangumi-3/date-20200730/ Jaunimo parkas, Parko g., Alytus, Alytus, Alytaus krašte
Kiti filmai