VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

Hailandų ūkis

Vaikams

Alytaus rajone, Arminų kaime, įsikūrė ypatingi svečiai – Hailandai. Mažesnio, nei įprasta karvė ūgio, su dideliais aštriais ragais ir akis dengiančiais karčiais, tačiau visiškai ramaus ir draugiško būdo. Šiuos, neįprastus mūsų kraštui gyvūnus, galima aplankyti ir susipažinti su jais iš arčiau. Tiek mažiems, tiek dideliems atvykus į Hailandų ūkį tikrai bus kur akis paganyti! Ūkį papildė nauji gyvūnai. Atvykus Jus pasitiks gausus būrys smalsių ir draugiškų gyvūnų, kuriuos galėsite paglostyti bei pamaitinti.
 Vaikai čia turi galimybę bendrauti su įvairiais draugiškais gyvūnais, pajodinėti poniu, palakstyti didelėje pievoje kartu su ožkomis, paglostyti triušius, palesinti vištas, maitinti karves,  o taip pat pasidžiaugti kitais kaimo teikiamais malonumais: žaisti lauko žaidimus, suptis, laipioti  Liepų karstinėse.
Ūkyje galima švęst gimtadienį, krikštynas, darželio, ar klasės išleistuves ar tiesiog turiningai praleisti laiką gamtos apsupty tarp draugiškų gyvūnų. Turėtumėte iš anksto susitarti dėl savo atvykimo, o šiltuoju metų laiku apsilankymo gali tekti palaukti ir savaitę ar dvi. 
INFORMACIJA APIE APSILANKYMĄ ŪKYJE:
Būtina išankstinė registracija!
Lankytojai priimami darbo dienomis ir savaitgaliais nuo  11 val. iki 19 val.
Kaina – 5 Eur 
Vaikams iki 2 m. nemokamai.

Arminų I k., 5,  Krokialaukio sen., Alytaus r.
GPS: 54.393893, 23.873232 (WGS)

Atsiliepimai

Komentuoti