VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

Festivalis „Alytaus adrenalinas 2023“

Ketvirtą kartą Dzūkijos sostinėje - kvapą gniaužiantis, azartiškas ir visiškai nemokamas „Alytaus adrenalino festivalis'23", kuris šįkart lauks jūsų net dvi dienas rugpjūčio 26-27! Šis renginys apjungs net kelias skirtingas legalias automobilių lenktynes mieste, pasiūlys pramogų visai šeimai, daugybę sportinių užsiėmimų ir šeštadienio vakarą pasilinksminti kvies Orestas Vyšniauskas ir grupė „Hypocrites“! Ir visa tai - visiškai NEMOKAMAI.
Paskutinį vasaros savaitgalį Naujojoje gatvėje prie Alytaus sporto ir rekreacijos centro startuos dešimtys geriausių Lietuvos drago lenktynininkų - paaiškės, kas yra profesionaliausias vairuotojas, kieno automobilis kiečiausias, o kuris iš jų yra greičiausias. Tai didžiausia legalaus drago fiesta visoje Dzūkijoje!
Šeštadienio rytą prieš prasidedant pirmosioms varžyboms kviečiame visus išlydėti pramoginio ir orientacinio ralio „Orlen Ladies Go“ dalyves, kurios startuos iš Alytaus sporto ir rekreacijos centro aikštelės Žuvingo g. pusėje. Primename, kad šios lenktyninių komandos yra ne tik profesionalios, greitos, bet ir labai stilingos, todėl surengs ir dalyvių automobilių paradą bei demonstruos madas vakaro scenoje. Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/6302948266410108
Sekmadienį, toje pačioje gatvėje, tik arčiau PC „Norfa“ dar daugiau ekstremalumo pajusite stebėdami Lietuvos automobilių „Street Race“ čempionatą, kuris į Alytų grįžta po dviejų metų. „Street Race“ - tai ne šiaip gatvių lenktynės, o oficialios nacionalinės C lygos automobilių greituminio slalomo varžybos vykstančios miestų gatvėse, kuriose sportininkai varžosi keturiose SGC (standartiniai gamykliniai, klasifikuojami pagal variklio darbinį tūrį) ir vienoje OC (be apribojimų) klasėse. 5-ąjį čempionato etapą organizuoja „Jaunasis lenktynininkas" ir „Marimotors racing“.
Šeštadienį išbandyti vairavimo įgūdžius slalomo trasoje turės galimybę visi norintys - renginio žiūrovai su savo automobiliais už simbolinį mokestį galės pasijusti tikrais „Street Race“ lenktynininkais ir pasivažinėti varžyboms sekmadienį įrengtoje trasoje.
Šiemet pramogų netruks ir visai šeimai - aikštėje prie sporto rūmų įsikurs pramogų ir laisvalaikio erdvė. Pirkėjų lauks milžiniškas Lietuvos amatininkų turgelis ir prekybininkų palapinių miestelis, o vaikai galės dūkti šalia įrengtoje specialiai jiems „Atrakcionai.lt“ sukurtoje grandiozinėje pramogų zonoje su batutais ir atrakcionais.
Pramogos išsiplės net į Jaunimo parką, kur vyks 3x3 krepšinio varžybos ir kitos aktyvios veiklos.
Pailsėti kviesime į lauko kavinių ir food truck'ų erdvę, kur galėsite išbandyti pasaulio virtuvės skonius, o atsipūtę vėl turėsite jėgų stebėti šeštadienį ir sekmadienį milžinišku greičiu ir pribloškiančiai manevringai skriejančius automobilius.
Šeštadienio vakarą vainikuos pirmos dienos nugalėtojų apdovanojimas ir išskirtinis grupės HYPOCRITE ir „Lietuvos balso“ finalininko iš Alytaus ORESTO koncertas lauko scenoje visiškai nemokamai!
Norintys įsikurti prekybos zonose - rašykite [email protected]
------------- DRAGAS -----------------
Registracija: https://bit.ly/AA2023_Reg
Nuostatai: https://bit.ly/AA23_Dragas_Nuostatai
Kontaktas Drago klausimams: [email protected]

Atsiliepimai

Komentuoti