VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

Kino edukacijos

Visiems

Kino teatras "Dainava" pristato naujieną regione ir kviečia į kino edukacijas. Pristatome daugiau nei 60-ies filmų programą paruošiamųjų - 12 klasių moksleiviams, kuriuose nagrinėjamos vaikams ir jaunimui aktualios temos, moksleiviai supažindinami su nekomerciniu kinu, įvairiomis kultūrinėmis, istorinėmis, socialinėmis patirtimis, mokomi jas pažinti, suprasti ir vertinti. Atsakingai atrinkti aukštos meninės vertės filmai su diskusijomis skatina moksleivius pažinti aplinką ir save, suprasti ir suvokti kino meno įvairovę (stilių, formų, turinio, kino kalbos, technikų). Diskusijų metu ugdomas moksleivių gebėjimas bendrauti grupėje – išreikšti savo nuomonę ir išklausyti kitus, ugdomas kritinis mąstymas. Šia veikla ugdomas išprusęs, aktyvus kultūros vartotojas.

Visa filmų programa: https://mokausiiskino.lt/

Filmo peržiūros ir užsiėmimo su edukatoriumi ( apie 30 min) kaina 6 Eur / moksleiviui (Užsisakyti per Kultūros pasą galima čia)

Filmo peržiūros su metodine medžiaga savarankiškam aptarimui kaina - 4 Eur/ moksleiviui.

Vienu metu priimame nuo vienos klasės grupės iki 170 vietų salėje.

Aptarti konkrečius filmus ir susitarti edukacijos laiką kviečiame el. paštu [email protected] arba telefonu +37062994380

Nuotr. Miško Motė

Sezoniškumas

Visą sezoną

Pritaikyta neįgaliesiems

5

Atsiliepimai

Komentuoti