VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

Darbostogos Alytaus krašte

Viešbutis – restoranas „Dzūkijos Dvaras“

Alytaus  rajone, Radžiūnų kaime, gamtos apsuptyje, netoli Nemuno stovi puošnus „Dzūkijos dvaras“. Nukeliavę į „Dzūkijos dvarą“  turėsite puikią galimybę pasigrožėti greta dvaro naujai įkurtu sodu. Čia visus džiugina fontanas, medinės skulptūros, vaizduojančios tradicinį dzūkų gyvenimą, takeliai ir suoleliai poilsiui.  Jei nepatingėsite – galėsite keliuku nusileisti pasigrožėti Nemunu, o toliau Jūsų laukia Vidzgirio botaninis draustinis ir jo pažintiniai takai.

Darbostogaujantiems su mažaisiais siūloma lauko žaidimų aikštelė, taip pat stalo žaidimai, kuriomis galima pasidžiaugti ir kambaryje. Viešbutis priima su gyvūnėliais, jiems suteikiami dubenėliai maistui ir vandeniui. Antialerginis numeris, skalbimo, lyginimo paslaugos (už papildomą mokestį), saugoma automobilių stovėjimo aikštelė, lauko kepsninė, terasa. Prie pat Nemuno nuomojamos pavėsinės su griliais.

Pramogų čia netrūksta. Netoliese Vidzgirio botaninio draustinio pažintini, kuris veda iki miesto centro. Prie pat nuotykių parkas „Tarzanija“, kuriame galima karstytis medžiais su spec. Įranga, skristi per Nemuną. Maisto gaminimo edukacijos – tradicinės dzūkiškos bandos gamyba, kibinų gamyba. Ekskursijos/pamokos apie vietos kultūrą, teminės vakarienės, ekskursijos dviračiais ir pėsčiomis. Mini golfas, jodinėjimas, kartingai ir žvejyba. Tik 9 km nuo Alytaus miesto, kuriame laukia įvairios lankytinos vietos, muziejai ir kavinės, restoranai.

„Dzūkijos dvare“ darbostogoms teikiamas geras wi-fi ryšys, patogi darbo vieta, restoranas – vaikams tinkami patiekalai, specialios dietos meniu, pusryčių pristatymas į numerį. Vieta puikiai tinka tiek individualiems darbostogautojams, tiek grupėms ir šeimoms.

https://dzukijosdvaras.lt/
Tarzanijos g. 1, Radžiūnų km., Alytaus raj.
Tel. +370 647 77506
El. paštas: [email protected]
GPS: 54.366181, 24.008203 (WGS)

Sodyba "Perlytė"

Sodyba „Perlytė Dusia“ – tai šiuolaikiškas, Dusios ežero pakrantėje įsikūręs poilsio kompleksas šeimoms, jaukiems draugų susibūrimams ar romantiško laiko gamtos prieglobstyje ieškančioms poroms. Mėgstantys originalumą gali apsistoti sezoniškai dekoruotose palapinėse – „Metų laikai“. Palapinės pritaikytos patogiam poilsiui. Negilus ežero krantas – privalumas šeimoms su mažais vaikais. Ieškantys komforto gali apsigyventi pagrindiniame sodybos pastate, kuris kasmet puošiamas pasirinkta tema. Šių metų tema – Italija.

Nepakartojamas vaizdas per langą,  į Dzūkijos jūrą – Dusios ežerą. Atvykę darbostogautojai turės galimybę žvejoti. Taip pat, čia galima rasti vaikų žaidimų aikštelę, vietą palapinėms, sporto inventoriaus nuomą, laužavietę, kubilą. Palapinės „Keturių metų laikai“, įrengtos pagal skirtingą sezoną, jose galima gyventi, asmeninė laužavietė, kava arbata ir dovanėlės mažiesiems.

Mėgstantiems pakeliauti laisvu laiku netoli Simno miestas, net šešių ežerų apsuptyje. Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia – seniausias statinys Užnemunėje ir vienintelė bazilikinė kryžminio plano renesansinė bažnyčia Lietuvoje. Šalia Simno taip pat keliautojų laukia Žuvinto biosferos rezervatas, vienintelis toks Lietuvoje. Prie Žuvinto ežero yra mokomasis pažintinis takas su apžvalgos bokšteliu. Lankytojų centre įrengta moderni ekspozicija, skirta Žuvinto ežero ir jo pakrančių gamtos įvairovei ir tvarkymui. Greta – kino salė ir gamtos klasė. Kiekvieną rudenį Žuvinto biosferos rezervate rengiamos migruojančių paukščių palydos.

Darbostogautojams „Perlytėje“ teikiamas wi-fi tiek namelyje, tiek palapinėse. Patogi darbo vieta, yra lauko virtuvėlė ir virtuvėlė pagrindiniame namelyje. Artimiausia parduotuvė už 9 km., Simno miestelyje. Vieta puikiai tinka darbostogaujančioms grupėms ir šeimoms.

https://www.facebook.com/Perlyt%C4%97-101052358750576 
Kaštonų g. 117, Simnas, Alytaus raj.
Tel. +370 656 30867
El. paštas: [email protected] 
GPS: 54.325518, 23.67955 (WGS)

Old Town Apartments Alytus

„Old Town Apartments“ („Senamiesčio apartamentai“) puikiai atspindi savo pavadinimą. Šie apartamentai įsikūrę viename iš senųjų pastatų, kurie buvo išsaugoti Antro pasaulinio karo metu, tapę unikaliu miesto istorijos palikimu. Pačiame miesto centre, „Old Town Apartments“ yra nuostabi vieta tiems, kuriems nepabosta miesto šurmulys, patinka linksmas naktinis gyvenimas ir arti esančios populiarios lankytinos vietos. Bohemiško stiliaus, erdvūs apartamentai su vaizdu į Nemuną puikiai tinka šeimoms, poroms ir individualiems keliautojams.

Šiuose apartamentuose už papildomą mokestį galima pasinaudoti pirties paslaugomis, bei masažais. Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, 8 min. nuo elektromobilių kraunamosios stotelės. Taip pat siūlomos lyginimo paslaugos, yra konferencijų salė. Old Town apartments įsikūrę pačiame miesto centre. Šalia yra barai, restoranai. Už kelių šimtų metrų Alytaus turizmo informacijos centras, kuris organizuoja ekskursijas aplink Alytų, teikia aktualią informaciją apie lankytinas miesto ir rajono vietas. Nuo apartamentų nusileidus, galima pasivaikščioti panemune ir pasiekti aukščiausią pėsčiųjų ir dviračių „Baltosios rožės tiltą“, Alytaus piliakalnį. Netoli taip pat yra Alytaus kraštotyros muziejus, Audiovizualiųjų menų centras, Kurorto parkas. Vasaros metu, Kurorto parke veikia „VIVI WAKE“ vandenlenčių parkas. Old Town apartamentai nuomoja dviračius, kuriais galima apkeliauti miestą.

Darbostogautojai taip pat čia ras gerą wi-fi ryšys, patogią darbo vietą. Pusryčiai teikiami vietoje, taip pat šalia restoranas „Dzūkų alaus restoranas“, kuriame galima ne tik skaniai pavalgyti, bet ir padegustuoti pačių gaminamo alaus ir netgi užsisakyti ekskursiją po jų alaus daryklą. Vasaros metu galima naudotis terasa, lauko kepsnine. Vieta puikiai tinka individualiems darbostogautojams, grupėms ir šeimoms.

https://www.booking.com/hotel/lt/apartments-in-alytus.lt.html 
Vilniaus g. 18, Alytus
Tel. +370 686 56947
El. paštas: [email protected]
GPS: 54.400204, 24.050098 (WGS)

Dvarčėnų dvaras

Kaimo turizmo sodyba „Dvarčėnų dvaras“ įsikūrusi atokiame gamtos prieglobstyje, kur vyrauja jauki aplinka jūsų viešnagei. Sodybos krantą skalauja gaivus Suvingio ežero vandenėlis, prie kurio galima pailsėti, bei smagiai papramogauti. Sodyboje galima atrasti įvairias laisvalaikio veiklas, todėl po visos dienos įtemptų diskusijų Jūs visuomet rasite, kaip atsipalaiduoti. „Dvarčėnų dvaras“ – tai ekologiška kaimo turizmo sodyba, kuri Jums suteiks miesto pranašumus Jūsų išsiilgtoje natūralioje gamtoje.

Viliojantis vaizdas pro langą į Suvingio ežerą, kviečiantis išsimaudyti ir smagiai praleisti laiką. Darbostogaujančiams teikiamos fakso/kopijavimo paslaugos, yra konferencijų salė. „Dvarčėnų dvaras“ priima su gyvūnais. Šalia ež. Didžiulis, prie kurio įrengtas vandens batutų parkas „Daugų sala“. Vietoje apsigyvenę ras vidaus baseiną, ežero krantą skirtą maudymuisi. Badmintono įranga, teniso įranga, nardymo paslauga, dviračių sportas, pėsčiųjų žygiai aplink gyvenvietę, smiginis, stalo tenisas, biliardas, vaikų žaidimų aikštelė, žvejyba ir pirtis. Taip pat lauke yra židinys, vieta iškyloms, lauko baldai, valgomasis, deginimosi terasa.

Darbostogaujantys čia taip pat ras wi-fi ryšį, visus reikalingus virtuvės reikmenis, įskaitant indaplovę. Tik 4 km iki Daugų miestelio centro, kuriame yra parduotuvė ir kavinės. Vieta tinkama darbostogaujančioms grupėms, bei šeimoms.

https://www.dvarcenudvaras.lt/
Suvingio g. 5 Dvarčėnų k., Daugų sen., Alytaus raj.
Tel. +370 698 36777, +370 698 77711
El. paštas: [email protected]
GPS: 54.340202, 24.326204 (WGS)

Motelis „Linas“

Ramiajame centro užkampyje, pasislėpę svečių namai „Linas“ nuoširdžiai kviečia apsigyventi tuos, kurie mėgsta ramybę ir privatumą. Ramybės oazė pačiame miesto centre, puikus balansas tarp miesto šurmulio ir kurortinės ramumos. Svečių namai „Linas“ – jauki vieta, kurioje šiltai priima personalas, pasirūpinantis visais svečio norais. Privatus kiemelis su baseinu, o išėjus iš svečių namų, pačiame centre galima rasti įvairias kavines, bei restoranus ir aplankyti populiarias miesto vietas.

Svečių namuose „Linas“ teikiamos procedūros kūnui ir veidui. Taip pat svečiai čia ras baseiną, kuris veikia visus metus, privatų kiemelį, bei pirtį. Svečių namai „Linas“ įsikūrę šalia miesto centro. Centre yra barai, restoranai. Už 0,5km Alytaus turizmo informacijos centras, kuris organizuoja ekskursijas aplink Alytų, teikia aktualią informaciją apie lankytinas miesto ir rajono vietas. Nuo centro, galima pasivaikščioti panemune arba kurorto parku, pasiekti aukščiausią pėsčiųjų ir dviračių „Baltosios rožės tiltą“, Alytaus piliakalnį. Netoli taip pat yra Alytaus kraštotyros muziejus, Audiovizualiųjų menų centras, Kurorto parkas. Vasaros metu, Kurorto parke veikia „VIVI WAKE“ vandenlenčių parkas, nuo „Baltosios rožės tilto“ šokinėjama virvėmis (bungee jumping). Puikus wi-fi internetinis ryšys ir patogi vieta darbui. Tinka individualiems darbostogautojams ir grupėms, bei šeimoms.

https://linassveciunamai.lt/
Senoji g. 2, Alytus
Tel. +370 682 65950
El. paštas: [email protected]
GPS: 54.394831, 24.041287 (WGS)

Sodyba „4 Gilės“

Paslaptingo miško apsuptyje, įsikūrusi sodyba „4 Gilės“ skirta būtent tiems, kurie ieško visiškos ramybės. Nuostabus kampelis norint pabėgti nuo miesto dulkių, pabūti su artimais, draugais ar šeima. Savininkai teigia, kad šią sodybą saugo angelai. Šalia esantis tvenkinys kviečia visus smagiai pasimaudyti, o žvejybos entuziastus – užmest meškerę. Sodyboje taip pat rengiami įvairūs sporto renginiai, todėl čia pailsės ne tik protas, bet ir kūnas.

Sodyboje „4 Gilės“ apsigyvenusių laukia pirtis ir kubilas. Mėgstančius aktyvų laisvalaikį, kviečiame į įvairius sveikatingumo renginius, kuriuos organizuoja sodybos savininkai. O tiems, kurie mėgsta paragauti gardžių patiekalų, siūlome šeimininkų ant laužo verdamą čili sriubą. Puikiai tinkanti mėgstantiems aštresnį maistą, tobula vasaros pabaigai ir rudenio pradžiai, kai norisi sušilti.

Sodyba įsikūrus patogioje vietoje – netoli Alytaus miestas. Todėl įvairios parduotuvės, kavinės ir restoranai yra lengvai pasiekiami automobiliu. Alytaus mieste taip pat laukia populiarios lankytinos vietos kaip Baltosios rožės tiltas ir Alytaus piliakalnis. Alytaus rajone, rekomenduojame keliauti į Raižius, kuriuose yra Raižių mečetė. Šiandieninė mečetė pastatyta 1889 m. ir vienintelė Lietuvoje veikė sovietmečiu. Šiek tiek toliau - Punia, atnaujintas piliakalnis. Šiemet turistus jis pasitinka išgražėjęs, naujai sutvarkytas ir pritaikytas patogiam lankymui: įrengtos apžvalgos-poilsio aikštelės, suteikiančios daugiau galimybių pasigrožėti nuo piliakalnio atsiveriančiais Nemuno vingiais ir Punios šilo vaizdais.

Darbostogaujantys čia ras puikų wi-fi ryšį, patogią vietą darbui. Ši sodyba tinka darbostogaujančių grupėms ir darbostogaujančioms šeimoms.

https://www.facebook.com/4giles
Sodų g. 14, Vaisodžiai, Punios sen., Alytaus raj.
Tel. +370 605 07366, +370 601 68185
El. paštas: [email protected]
GPS: 54.46663, 24.128675 (WGS)

Vila „Mironas Lake View“

Ant ežero Didžiulio kranto, įsikūrusi erdvi, bei jauki vila „Mironas Lake View“ kviečia pasidžiaugti gamta ir gaiviu ežero vėjeliu. Istorinėje vietoje, šalia Bukaučiškių koplyčios esanti vila, puiki vieta gamtos mylėtojams. Užmigsite girdėdami ežero bangų garsus, o pabusite kartu su paukščių čiulbesiais. Čia tvyro ramybė ir tyla - tad kaip niekad galite išgirsti savo vidinį balsą. Vila „Mironas Lake View“ taip pat kviečia į įvairius užsiėmimus – kvėpavimo terapiją, kakavos ceremonijas ir meditacijas.

Vila yra ant ežero kranto, pro didelius langus atsiveria stebuklingas vaizdas. Vaizdas atsiveria iš vidaus arba terasoje. Čia galima pasimėgauti pirtimi, žaisti biliardą ir lauko stalo tenisas. Šalia įsikūrę savininkai pasiruošę pagelbėti bet kokiais klausimais. Taip pat vasaros sezonu galima pasilepinti gardžiais kepsniais kepimo zonoje, kurioje suteikiamas grilis ir malkos. Šaltesniu sezonu, vila šildoma oro kondicionieriais, jeigu norisi daugiau šilumos – laužavietė yra paruošta šildyti.

Šalia ež. Didžiulis, prie kurio įrengtas vandens batutų parkas „Daugų sala“. 10 km nuo vilos yra Daugų miestelis, kuriame veikia įvairios kavinės, parduotuvės. Viloje yra geras wi-fi ryšys ir darbo vieta skirta būtent tiems, kurie čia atvyko darbostogauti. Puikiai tinka grupėms ir darbostogaujančioms šeimoms.

https://jaukiosnakvynes.lt/vietos/vila-mirono-krantas/
Koplyčios g. 26, Bukaučiškės II, Daugų sen., Alytaus raj.
Tel. +370 620 42447
El. paštas: [email protected]
GPS: 54.315893, 24.378718 (WGS)

Atsiliepimai

Komentuoti