VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

Poilsio namai "Vasaros vila"

Poilsio namai, Alytaus rajonas

“Vasaros vila” – jaukūs poilsio namai, įsikūrę vaizdingame Dzūkijos nacionaliniame parke ant nuostabaus grožio, miškų apsupto Galvinio ežero kranto. Tai puiki ramybės ir atgaivos vieta atostogaujančioms šeimoms, keliaujantiems turistams ar jaukumo bei šilumos ieškantiems poilsiautojams.

Mūsų svečiams skirti 9 kambariai, kurių kiekvienas gali talpinti iki 4 žmonių, erdvi virtuvė su visa reikalinga įranga, didelis valgomasis. Jūsų malonumui yra įrengtas poilsio ir žaidimų kambarys, erdvi terasa su atsiveriančiu vaizdu į ežerą.

Vilos svečius džiugins nuostabus miškas su žemuogių pievelėmis, grybais ir uogomis, itin skaidrus Galvinio ežero vanduo bei gausus žuvų laimikis. Poilsiautojų laukia ir platus pramogų bei aktyvaus poilsio pasirinkimas. Mėgstančių pirties malonumus – kaitri sauna. Be to, visos pramogos (išskyrus pirtį) vilos gyventojams papildomai nieko nekainuoja!

„Vasaros viloje“ atostogaujantys svečiai kviečiami aplankyti Dzūkijos krašto kultūros paminklus - už 12 km esantį Merkinės piliakalnį, pasigrožėti Liškiavos piliakalniu, baroko stiliaus Švč.Trejybės bažnyčios ir Domininkonų vienuolyno (18 a.) ansambliu, Subartonyse – V. M. Krėvės muziejumi. Pasiilgusieji triukšmingesnio laisvalaikio greitai pasieks Druskininkus (50 km)

„Vasaros vilos“ svečių patogumui:

- nemokama automobilių aikštelė uždarame kieme;
- poilsio vietos su lauko baldais;
- lauko kepsninė;
- galimybė nusipirkti šviežio pieno, varškės ar kitų produktų iš netoliese esančių kaimo sodybų;
- daug kitų patogumų bei pramogų.

Patogumai

Sporto inv. nuoma
Vaikų žaidimų aikštelė
Žvejyba
Šeimų numeriai
Automobilių stovėjimo aikštelė
Laužavietė

Pritaikyta neįgaliesiems

1

Atsiliepimai

Komentuoti