VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

Mirono Lake View Villa

Kaimo turizmo sodybos, Alytaus rajonas

Mirono Lake View Villa įsikūrusi ant pačio Daugų Didžiulio ežero kranto, kurio nuostabūs vaizdai atsiveria pro panoraminius langus. Nuostabi išpuoselėta vieta šeimos ar draugų poilsiui.

Čia tvyro ramybė ir tyla - tad kaip niekad galite išgirsti savo vidinį balsą. Čia taip pat galite išmėginti įvairias terapijas - meditaciją, sąmoningo kvėpavimo sesiją ar kakavos ceremoniją - tai dar labiau atpalaiduos kuną, protą bei mintis. Terapijas veda šalia toje pačioje valdoje gyvenanti šeimininkė. Papildomai galima užsisakyti ir masažą - specialistė atvyksta į vietą.

Čia taip pat rasite pirtį, profesionalų biliardo stalą, lauko teniso stalą, židinį. Villa idealiai tinka mėgstantiems komfortą bei gamtą. Edvioje villoje rasite viską, kas reikalinga atostogoms ar ilgesniam apsistojimui - privatumą, reikmenis maisto gamybai (šašlykinė, orkaitė etc.), erdves tiek buvimui kartu tiek atskirai. Villoje rasite du miegamuosius su dvigulėmis lovomis, papildomai du žmonės gali miegoti ant erdvios išskleidžiamos sofos šalia biliardo stalo. Villa puikiai tinka ir darbo atostogoms - čia rasite dedikuotą darbo vietą bei Wi-Fi.

Villoje gausu ir pramogų - biliardo stalas, lauko teniso stalas, krepšinio aikštelė, valtis, lieptas su šokinėjimui skirtu tramplynu, sūpynės, TV, pirtis. Sodyboje daug erdvės aplink su įvairiomis poilsio ar veiklų zonomis - tiek mažiems, teik dideliems.

Šalia - Bukaučiškių koplyčia mauzoliejus, šalia buvusio Mirono dvaro dalis. Nuo jos atsiveria nuostabūs Didžiulio ežero panoraminiai vaizdai. Kiek tolėliau - miškai su nuostabiais takais pasivaikščiojimui.

Šiuo metu ruošiamas ir dar vienas apartamentas komplekse, iki 6asm. grupei. Kitame pastate taip pat galima atskira salės nuoma, ar joje vedami papildomi užsiėmimai.

Atstumai: nuo Alytaus - 30km, nuo Vilniaus - 100km.

Vietų skaičius:

Pirmasis namelis ant ežero kranto: iki 6asm.

Apartamentas kitame pastate: iki 6asm.

Patogumai:

Jogos / užsiėmimų salė
Papildomos paslaugos - kakavos ceremonija, sąmoningo kvėpavimo sesija. meditacija, masažas
Židinys
Pirtis
Biliardas
Valtis
Supranta angliškai
Krepšinio aikštelė
Lauko teniso stalas

Adresas: Koplyčios g. 26, Bukaučiškių II km., Daugų sen., Alytaus rajono sav., LT-64183

Google Link: https://goo.gl/maps/kka642KsL4c2yhQX7

Facebook: https://www.facebook.com/mironaslakeviewvilla

Instagram: https://www.instagram.com/mironas_lakeview_villa/

Rezervacija: https://jaukiosnakvynes.lt/vietos/vila-mirono-krantas/

https://airbnb.lt/h/mironas

Patogumai

Wi-Fi
Televizija
Pirtis
Valčių, baidarių nuoma
Supranta angliškai
Krepšinio/tinklinio aikštelė
Židinys

Pritaikyta neįgaliesiems

1

Atsiliepimai

Komentuoti