VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

Alytaus turizmo informacijos centras lankėsi Saulės mieste - Šiauliuose

Rugsėjo 8-9 dienomis Alytaus turizmo informacijos centras viešėjo Šiauliuose, kur atstovavo Alytaus miestą ir kraštą – Šiaulių dienose.

Dvi dienas trukusios Šiaulių dienos pritraukė būrius lankytojų. Gausiai lankoma buvo ir Turizmo gatvė, kurioje buvo įsikūrę Latvijos ir Lietuvos turizmo informacijos centrai. Kartu su Lazdijų turizmo informacijos centru, Alytaus TIC‘as pristatė Alytaus regiono turizmo informacijos centrų sukurtą bendrą internetinę svetainę pazinkdzukija.lt.

Alytaus turizmo informacijos centras šventės svečius kvietė apsilankyti Alytaus krašte, pasakojo apie populiarias lankytinas vietas, krašto naujienas. Spalvingasis Dzūkijos regiono stendas taip pat sulaukė daug dėmesio. Besidominčių Alytaus kraštu netrūko. Jie domėjosi aktyvaus turizmo galimybėmis, poilsiu kaime, Šv. Jokūbo keliu Alytaus krašte, ką galima pamatyti, paragauti, kur pramogauti, poilsiauti ir kaip smagiai bei turiningai praleisti laiką mūsų krašte. Alytus buvo pristatytas kaip puiki vieta atostogoms bei trumpalaikėms išvykoms.

Kviečiame visus šventės svečius po prisistatymo Šiauliuose, susitikti Alytuje!

Atsiliepimai

Komentuoti