VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

Alytaus turizmo informacijos centras kolegas iš svetur kvietė susitikt "Palei ūžuolų..."

Kiekvienais metais, Alytaus miestas birželio 15 dieną švenčia savo gimtadienį. Birželio 16-18 dienomis vyko Alytaus miesto šventė ir šiemet kvietė prisiminti dzūkišką šnektą, nes šventės tema "Augc, žydėc ir mylėc". Ji pasirinkta neatsitiktinai, nes šiemet minimi Dzūkijos (Dainavos) metai. Šiemet, Alytaus turizmo informacijos centras organizavo Turizmo gatvelę ir joje ne tik atstovavo Alytaus kraštą, bet ir visą Dzūkijos regioną.

Kartu su Lazdijų turizmo informacijos centro darbuotojais, Alytaus turizmo informacijos centras įrengė ypatingą Dzūkijos regionui skirtą stendą, kuriame vaišino tradicine grikine bapka, teikė turistinę informaciją ne tik apie Alytaus ir Lazdijų kraštus, bet ir apie Druskininkus, bei Varėnos kraštą. Dzūkijos regiono stende taip pat pristatė Alytaus regiono turizmo informacijos centrų sukurtą bendrą internetinę svetainę pazinkdzukija.lt.

Turizmo gatvė „Palei ūžuolų...“. Lietuvos turizmo galimybes pristatančioje erdvėje subūrė turizmo informacijos centrus iš visos Lietuvos su didžiausiomis savo šio turistinio sezono naujienomis ir atrakcijomis. Joje įsikurė Alytaus, Lazdijų, Šiaulių, Šakių, Biržų, Joniškio ir Kazlų Rūdos turizmo informacijos centrų atstovai.

Nors lietus dažnai svečiavosi šventėje, šioje šurmuliuojančioje erdvėje netrūko draugiškų patarimų, kur Lietuvoje ilsėtis ir atostogauti, ką įdomaus nuveikti savaitgaliais. Į ją kviečiami buvo visi šventės lankytojai susipažinti su turizmo naujienomis ir kelionių patarimais šiai vasarai Lietuvoje. Puiki galimybė pažinti naujus maršrutus, pramogas ir turistinius objektus, nemokamai gauti žemėlapių ir naudingų leidinių bei tiesiog gauti patikimą informaciją iš regionų žinovų.

Atsiliepimai

Komentuoti