Žygis pėsčiomis „Trys tiltai du Nemuno krantai“

Sportas

Rugsėjo 16–22 dienomis daugelyje Europos ir Lietuvos miestų skelbiama Europos judumo savaitė ir akcija „Mieste be automobilio“. Nors vieną savaitę metuose kviečiame miestiečius atsakingai naudotis automobiliais, rinktis mažiau teršiantį viešąjį transportą, dviračius, keliauti pėsčiomis.
Kasmet Europos Komisija paskelbia naują Europos judumo savaitės temą, šiemet ji – „Bendrauk lengviau“, o šūkis – „Judėk laisviau“. Tema atspindi žmonių norą atkurti bendravimą po COVID-19 pandemijos suvaržymų ir ribojimų. Tarpusavio ryšį padeda palaikyti viešasis transportas ir kitos aplinkai draugiškos keliavimo priemonės. Kelionės tikslą galima pasiekti įvairiais aplinkai draugiškais būdais.
Alytaus turizmo informacijos centras visus kviečia į Judumo savaitės renginius, kuriuose bendrausime lengviau ir judėsime laisviau:

Rugsėjo 18 d. žygis pėsčiomis „Trys tiltai du Nemuno krantai“
Pradžia 10.30 val. Atstumas ~15 km. Trukmė iki 4 val.
Susitikimo vieta: Senamiesčio skvere, prie fontano

Į rugsėjo 17 ir 18 dienų žygius rekomenduojame užsiregistruoti tel. +370 315 52 010 arba el. paštu [email protected]

Būtina pasirūpinti tinkama apranga ir avalyne, vandeniu. Nepilnamečiai privalo keliauti kartu su suaugusiais.
Daiktų saugumu ir asmenine sveikatos būkle rūpinasi patys žygeiviai.
Ekskursijose ir žygiuose negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmūs viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.)
Renginiai bus fotografuojami, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose, ir šios nuotraukos gali būti talpinamos viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.