VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

Zenono Bulgakovo naujo fotografijų katalogo „ZENONAS BULGAKOVAS. FOTOGRAFIJOS“ pristatymas

Susitikimai

Visų miestelėnų mylimas ir gerbiamas fotomenininkas, Alytaus miesto Garbės pilietis Zenonas Bulgakovas kartu su parodos „Zenonas Bulgakovas. Fotografijos“ kuratoriumi ir to paties pavadinimo leidinio sudarytoju Donatu Stankevičiumi bei Lietuvos fotomenininkų sąjungos Kauno skyriaus pirmininku Gintaru Česoniu gegužės 16 d. 17.30 val. Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2) pristatys naują Zenono fotografijų katalogą. Šis leidinys – praeitais metais Kauno fotografijos galerijoje besisvečiavusią alytiškio parodą lydintis katalogas su papildomais, rečiau rodytais archyviniais kadrais.

Parodoje ir pagal ją parengtame kataloge pristatoma nespalvota, ryškių kontrastų ir švarių kompozicijų fotografija, iš pirmo žvilgsnio atrodanti kaip reportažas, tačiau iš tikrųjų tai – meninis universalios urbanistinės modernybės, nesvarbu, kuris pasaulio kampelis tai būtų, dokumentas.

Visada smagu pasidžiaugti savo kraštiečių, garsinančių miesto vardą visoje šalyje, darbais. O turint omenyje ir renginio svečius – vakaras žada būti tikrai įdomus! Ir skubame raminti, kad katalogų „Zenonas Bulgakovas. Fotografijos“ įsigyti tikrai bus galima, žinoma, juos papildys ir šviežutėliai vakaro dalyvių palinkėjimai. Iki susitikimo bibliotekoje!