VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

Žalioji vakarienė Alytuje „Šoka pušys - žalia“

Šventės

„Žalioji vakarienė“ sugrįžta! Antrus metus iš eilės Alytuje vyks „Žalioji vakarienė“ - bendruomenę suburianti, išskirtinio jaukumo ir bendram tikslui padovanoti miestui daugiau pušų suvienijanti vakarienė, kurios spalvos kodas yra ŽALIA  Kviečiame tapti renginio rėmėjais ir prie staliukų stebėti ypatingą vakaro programą.

Šių metų tema „Šoka pušys - žalia“ dar kartą akcentuoja apie tai, kad „Žaliosios vakarienės“ tikslas yra pasodinti dar daugiau pušų Alytuje - praėjusiais metais už surinktus 6004 eurus buvo pasodintos 160 pušelės  Žaliojoje gatvėje žemėje šaknis įleido 80 pušelių, 50 pušelių įsikūrė šalia Alytaus miesto socialinių paslaugų centro bei 30 – prie Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro.

2023 metų vakarienės data - birželio 9 d. penktadienis, kai aplink viskas žalia žalia 

 18.30 val. eisenos dalyviai, pasipuošę žaliai ir pasiruošę žaliajai vakarienei susitinka Žaliojoje gatvėje prie paminklo „Pavasaris“. Susibūrę į žalią bangą kartu keliausime per miestą nešdami žinią apie žalią iniciatyvą.

 19 val. prasidės šventinė programa prie „Laisvės angelo“ paminklo - veiks žaliosios salelės, koncertuos Artūro Noviko vokalinio džiazo mokyklos vokalinė grupė „Jazz Island“, grupė „Ministry of Echology“, grupė „Mello“ ir kiti.

Renginio koncertas - NEMOKAMAS visiems žiūrovams. Norintiems jį stebėti prie staliukų - prašome PAREMTI iniciatyvą „Žalioji vakarienė“ ir atsidėkodami už tai paruošime jums sėdimą vietą prie žalia staltiese užtiesto stalo - paremti galima paspaudus čia: www.zaliavakariene.lt/bilietai

SVARBU: Paremiant vienu metu daugiau paramos paketų - vietos automatiškai bus prie vieno stalo. Jei norite sėdėti su draugais, bet paramos paketus įsigijote atskirai - rašykite [email protected] ir rasime sprendimą!

Visa informaciją apie „Žaliąją vakarienę“ rasite www.zaliavakariene.lt