XVII tarptautinis liaudies meno festivalis „Atvažiuoj Kalėdos“

XVII tarptautinis liaudies meno festivalis „Atvažiuoj Kalėdos“

Pagrindinis festivalio koncertas, kuriame dalyvauja Alytaus kultūros centro liaudies dainų ir šokių ansamblis „Dainava“, Rusijos Kaliningrado miesto liaudies šokių ansamblis „Rostok“ bei vokalinė grupė „Razdolje“, Lenkijos Suvalkų miesto liaudies dainų ir šokių ansamblis „Suvalčizna“, operos solistė Rasa Juzukonytė.

Dzūkijos kraštas yra ypač turtingas žiemos tradicijomis ir papročiais.  Festivalis kasmet tobulėja, gausėja dalyvių būrys, o šiemet į festivalį atvyksta svečių kolektyvai iš Lenkijos bei Rusijos. XVII tarptautinis liaudies meno festivalis „Atvažiuoj Kalėdos” atspindės  Lietuvos bei Europos sceninio folkloro atlikimo kultūrą, pasiekimus ir galimybes. Festivalis vyks jau 17-ąjį kartą, todėl atsižvelgiant į ilgametę festivalio tradiciją bus siekiama jo tęstinumo.

  • 2019-12-13  nuo 18:00
2019-12-13 18:00 2019-12-13 18:00 Europe/Vilnius XVII tarptautinis liaudies meno festivalis „Atvažiuoj Kalėdos“ Pagrindinis festivalio koncertas, kuriame dalyvauja Alytaus kultūros centro liaudies dainų ir šokių ansamblis „Dainava“, Rusijos Kaliningrado miesto liaudies šokių ansamblis „Rostok“ bei vokalinė grupė „Razdolje“, Lenkijos Suvalkų miesto liaudies dainų ir šokių ansamblis... --- //www.alytusinfo.lt/renginys/xvii-tarptautinis-liaudies-meno-festivalis-atvaziuoj-kaledos/date-20191213/ Alytaus kultūros centras, Pramonės g. 1B, Alytus, Alytus, Alytaus krašte
  • Kaina: 5.00 - 10.00