XIX menų šventė vaikams Alytuje „SKAMBANTIS SPALVŲ MIESTAS“

Šventės

2022 m. gegužės 28 d. (šeštadienį) 11 val. Miesto parke, prie Dailės mokyklos

XIX menų šventė vaikams Alytuje „SKAMBANTIS SPALVŲ MIESTAS“ kviečia kartu kurti

vaikų svajonių miestą!!!!

Šventės vedėja – KATĖ MURKĖ (aktorė Eglė Juškaitė)

Muzikos, šokio ir sporto aikštėje:

gros Alytaus muzikos mokykos mažieji atlikėjai - instrumentiniai ansambliai, simfoninis orkestras “Svajonė”. Dainuos solistė iš AJC Julija Grigaliūtė! Mažieji Teatro studijos artistai su SINKOPINIU LAIKRODŽIU neleis tau pramiegoti svarbiausių mūsų miesto įvykių! Dėmesio! Orkestre tau paruošta laisva kėdė! Ateik pas mus – patirsi pats, kaip gimsta MUZIKA!

Aikštėje lyg plaštakės suksis žaviosios Alytaus jaunimo centro baleto studijos “Jete” balerinos!

Alytaus tradicinio aikido klubo nariai demonstruos rytų kovos menų virtuoziškumą ir grožį!

Dirigentų studijoje

dirigentas Vytautas Kiminius su savo dirigavimo klasės mokiniais parodys jums kaip atrodo PARTITŪRA, supažindins su simfoninio orkestro sudėtimi ir išdėstymu scenoje, o drąsiausiems leis

padiriguoti tikram orkestrui !

Garsų pievelėje

vienas ar su draugais gali pagroti lauko muzikos instrumentais!

Dailės skvere

Tavęs jau laukia molbertas, dažai ir teptukai! Su Alytaus mokyklų dailės mokytojais ir mokiniais išbandysi įvairias dailės technikas: tapybą ant poperiaus ir šilko, kartono maketavimo, erdvinių objektų kūrimo, muilo burbulų tempimo ir kitų smagumų!

Molio gatvelė –

tai puiki vieta nekantraujantiems nusilipdyti iš molio paukštį ar puodynėlę! Dailiųjų amatų mokyklos mokytojai ir mokiniai pamokys Tave pynimo iš vytelių subtilybių, keramikos panaudojimo galimybių!

Robotikos labirinte

įsikūrė VŠĮ „Robotikos akademija“! Burzgia, zvimbia, sukasi ir žybčioja aparatai ir aparatukai, rateliai ir sraigteliai ... kas tai?– ateiki pasmalsauti ir Tu!

Pasakų namelyje

nekantriai laukia Tavo pamėgtos Alytaus lėlių teatro „Aitvaras” lėlės! Ššššššš... jau prasideda pasaka!

Žaidimų prospekte

„Išmaniosios jaunimo erdvės” merginos iš Alytaus J. Kunčino bibliotekos pakvies pažaisti „Twistter’į”, „Jangą”, taip pat pasiūlys Tau ... virtualios realybės akinius, planšetes, spalvinimo knygeles, vaikiškas knygeles, papildytas virtualia realybe.

Dirbtuvėlėje "Pynę iš sparnų supynę"

galėsi pasigaminti popierinį paukštelį, pasukti galvą galvosūkių kampelyje, paklausyti puikių poeto Anzelmo Matučio eilėraščių!

Paslaptingasis knygynėlis

kviečia mažuosius skaitytojus! Knygynėlio šeimininkė rašytoja ir šokių mokytoja Loreta Šileikytė-Zabalujeva sukūrė vaikams nuostabiausių istorijų ir sudėjo jas į savo knygeles! Čia jūsų laukia knygelės: „Senos stoties prisiminimai“, „Pražilęs paauglys“, „Paradoksai ir grimasos“, „Kai bitės renka medų“ ir net … trijų dalių pasaka "Užkeiktoji Baletijos karalystė“! Ar tikrai Baletijoje gyvena balerinos? Ateik – įsitikinsi pats!

Kalbų skvere -

anglų kalbos mokyklėlė “Pingu’s English” kviečia į nuotaikingas kūrybines kalbines dirbtuves!

„Savanorystės tiltas”

Užsigavai kojytę? Pasimetė Tavo Tėtis ar Mama? Bėk pas savanorius - ten tau tikrai pagelbės! Savanoriai moka ir gali viską – jie juk pastatė šį miestą! Įrengė aikštes ir skverus, gatves ir kiemelius, net žirgų ratą aptvėrė, pripūtė balionus, pasirūpino, kad žiūrovai turėtų kur atsisėsti, o dailininkai turėtų vandens teptukams nuplauti!

Žirgų ratas

Seniai svajoji apie ilgakartį žirgą ? Ruminos jojimo klubo raiteliai padės tau pasiekti balną ir išdidžiai prajoti „ Skambančio spalvų miesto“ keliais ir takeliais...

Paslapčių pievelėje -

smėlio žaidimai, margaspalviai kirminukai, , flomasteriai... siūlome į šventę atsinešti žaislų ir knygučių, kuriuos norėtumėt padovanoti vieni kitiems - jūsų žaisliukai susiras kitus namus, o jūs parsinešite namo naujus draugus! Žaidimus organizuos Alytaus autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ nariai.

"Herojų kava" -

tai mobili kavinaitė, kur kvepia kava ir kur save išmėginti gali kiekvienas. O skanumynais Tave čia pavaišins B.Niemcienės IĮ darbuotojos!

AMSIO poste

budi policininkų bičiulis šuniukas Amsis. Jis ir jaunieji policininkai laukia Tavęs - Tau paruošta mašinytė ir paspirtukas! Gali pasivažinėti ir pasimokyti saugiai elgtis gatvėje!