„Vilnoniai pokalbiai“ senjorams

Kiti renginiai

„Vilnoniai pokalbiai“ mezga bičiulišką ryšį su senjorais

Ankstus pavasario rytas. Klausausi, kaip paukščiai dalijasi buvusia ar būsima diena. Stebiu, kaip saulė, palydėta mėnulio, kyla mūsų sveikinti. Tarsi viskas taip pat, bet kažko stinga... Ir staiga suprantu: tokiu metu kieme būriuodavosi daugiabučio senoliai, laukiantys to, kuris sustojęs, klustelės: „Ko šiandien norėsit? Kaip visada?“. Kaskart senjorai būriuodavosi ir savo dienos vargais, džiugesiu, išgirstomis naujienomis dalindamiesi, laukdavo atvežamo pieno, sūrio ar kiaušinių. O šįryt tyku: paukščių balsai, vėjas ir ... nutilęs miestas.
 
Kad tylos senjorų namuose būtų mažiau, Alytaus miesto teatras kviečia megzti gražius tarpusavio ryšius ir bendrauti grupėmis nuotoliniu būdu – telefonu arba internetu.

„Vilnoniai pokalbiai“ – tai socialinis-edukacinis projektas senjorams ir  šilti pašnekesiai, kurių metu Alytaus miesto teatro aktoriai skaitys literatūrinių kūrinių, spektaklių ištraukas, kartu su pašnekovais gvildens pasirinktą temą, atsakinės į smagių viktorinų klausimus, aptars senjorų gyvenimo patirtis, visuomet gyvus prisiminimus, šiandienos aktualijas. Tokių susitikimų metu bičiuliškas šiltas ryšys visiems leis atsiverti, sužinoti naujų dalykų, pajusti bendrystės ir reikalingumo jausmą.

„Vilnoniai pokalbiai“ prasidės balandžio 14 dieną ir vyks antradienį, trečiadienį, penktadienį 9 ir 11 valandomis. Vienoje grupėje dalyvaus 4 – 7 senjorai.