Tarptautinis lauko šokio spektaklis „ATSPINDŽIAI“

Spektakliai

Alytui minint 440 metų gimtadienį, birželio 19 d., Rotušės aikštėje, vyks įspūdingas REGINYS. Vakare 22:30 val. miesto širdis pulsuos ypatinga energija.

Lauko šokio spektaklis „Atspindžiai“ kuriamas Lietuvos, Vokietijos, Portugalijos ir Anglijos kūrybinės komandos, žada neeilines emocijas ir įspūdžius.
Garsas, šviesos, judesys, energija, ekspresyvi choreografija – viskas susilieja viename –Alytaus miesto teatro ir „Creative Europe“ tarptautiniame projekte „People Power Partnership“ („Žmonių galia partnerystėje“).

Dalyvavimas programoje „Kūrybiška Europa“ yra didelis laimėjimas ir galimybės Alytaus miesto teatrui. „Tai pati didžiausia projektinio finansavimo programa kultūrai. Pakliūti į ją garbė ir nauda“, sako Alytaus miesto teatro direktorė Inesa Pilvelytė. „Dalyvaujant su daugybe partnerių įgysime naujų patirčių tiek vadybiniuose, tiek meniniuose procesuose. O alytiškiai turės unikalią galimybę net kelis kartus pamatyti įspūdingus pasirodymus įvairiose miesto erdvėse“.

Kūrybinė komanda:
Kūrybos vadovė – Luka Fritsch (Vokietija),
Šviesų ir garso režisierius – Aaron Güthlin (Vokietija)
Choreografas – Kevin Albancando (Vokietija)
Kuratorė – Katie Burse (Didžioji Britanija)
Šokio spektaklio „Atspindžiai“ dalyviai – šokėjai iš Portugalijos ir Lietuvos.

Renginys nemokamas.

Daugiau apie projektą www.alytausteatras.lt ir Instagram paskyroje @ppp_alytus.

Organizatoriai:
Alytaus miesto teatras
„Creative Europe“
Alytaus Miesto savivaldybė

Rėmėjai:
UAB „Tringala“


Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.

Žiūrovų prašome laikytis saugumo reikalavimų:

Naudoti rankų antiseptikus (dezinfekavimo priemones), užtikrinant rankų higieną, jei nėra galimybės dažnai plauti rankų su muilu ir vandeniu;
Laikytis saugaus, ne mažesnio nei 1 metro atstumo nuo kitų žmonių;
Dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (medicinines kaukes arba respiratorius), ypač tose vietose, kur nėra galimybės išlaikyti saugaus atstumo nuo kitų asmenų, ir vietose, kuriose sutinkami žmonės, su kuriais įprastai nebendraujama;
Laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);
Turinčius ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių prašome nevykti į renginius.