Šunų kinkinių sporto varžybos

Sportas

Visi kviečiami į pirmąsias "Lietuvos Taurė 2020/2021- Alytus" individualių disciplinų šunų kinkinių sporto varžybas.

Varžybose laukiami visi - profesionalai, mėgėjai, pradedantieji, pažengę, mylėtojai, entuziastai ir pan. Visi, kas turi šunį ir nebijo su juo sportuoti!

Kas ir kur?
Individualių disciplinų šunų kinkinių sporto varžybos, Alytuje. Varžybos vykdomos pagal Tarptautinės šunų kinkinių sporto federacijos (angl. International federation of sleddog sports - IFSS) ir "Lietuvos Taurė 2020/2021 " varžybų reglamentą - https://bit.ly/3kxX0JT

Kada?
2020 m. rugsėjo 5 d.

Kiek?
Startinis mokestis vienam dalyviui, dalyvaujant vienoje kategorijoje – 20 EUR..
Vaikų bėgimo su šunimis rungties startinis mokestis – 10 Eur.
Jei tas pats dalyvis startuoja kelis kartus, startinis mokestis už kiekvieną kitą - 15 eur (dėl registravimo prašome kreiptis el.paštu [email protected])

Registracija?
Išankstinė registracija vykdoma iki 2020 m. rugpjūčio 31 d. imtinai. Registracija - https://dbsportas.lt/lt/varz/2020116

Trasa?
Distancija apie 4 km. Trasa eis miško keliukais, bus įkalnių bei nuokalnių. Didžioji dalis trasos bus vienavėžiai takeliai (single track).
Vaikų trasa - apie 200-300 m.

Apdovanojimai?
Kiekvienoje disciplinoje trys greičiausieji apdovanojami taurėmis/medaliais ir rėmėjų įsteigtais prizais.Atkreipiame dėmesį, kad startas bus tik vienas, tad visi turėsite kur pasistengti ir įrodyti, kad greičiausi esate būtent JŪS!