VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

STASIO POVILAIČIO FOTOGRAFIJŲ PARODA „PO 30″

Parodos

Paroda veiks 2023 08 31–10 03

Parodas kviečiame apžiūrėti II-V 10–18 val. 1 val. iki kiekvieno renginio (pietų pertrauka 13–14 val.)

 

Alytaus kultūros centro parodinėje erdvėje – Parodų erdvė atidaroma vieno žymiausių Panevėžio profesionalių fotomeninnkų Stasio Povilaičio personalinė fotografijų paroda „Po 30″. Fotomenininkas žiūrovams pateikia du fotografinius ciklus: „Variacijos žirgo tema” ir „Išnaros”, kuriuose atskleidžiama, kaip iš reportažinio fotografavimo metodo buvo pereita į konceptualią ir režisuotą fotografiją.

 

Stasio Povilaičio jubiliejinės fotografijos parodos pavadinimas „Po 30″ atspindi ryškaus fotomenininko kūrybinės veiklos kelio neatsitiktinį epizodą. Dar 1993 m. Panevėžio miesto dailės galerijoje pristatytos parodos – 10 m. trukusio fotografavimo po įvairius Lietuvos žirgynus rezultatas po 30 metų toje pačioje galerijoje generuoja į ciklą „Išnaros” sukurtą 2018–2019 metais.

 

Alytaus miesto fotografijos meno mylėtojams ir miesto svečiams Panevėžio fotomenininkas Stasys Povilaitis pateikia mėgstamiausia savo kūrybos temą cikle – „Variacijos žirgo tema” bei bandymus užfiksuoti prieššventinės ir pošventines nuotaikas cikle „Išnaros”.

 

Parengta pagal Stasio Povilaičio tekstą:

https://artnews.lt/renginys/stasio-povilaicio-personaline-fotografiju-paroda-po-30-vilniaus-fotografijos-galerijoje

 

Projektinę parodą Alytaus kultūros centre rengia ir pristato Alytaus dailės galerija https://alytausdailesgalerija.lt/

Ekspozicijos architektas ir kuratorius Evaldas Grinius.