Stasė Nedzinskienė: „Aš neišsinešu sau nieko nieko...“

Stasė Nedzinskienė: „Aš neišsinešu sau nieko nieko...“

Alytiškei pedagogei, poetei, visuomenės veikėjai Stasei Nedzinskienei šių metų vasario 15-ąją būtų sukakę septyniasdešimt. Alytaus ir Lietuvos švietimo šviesuliu vadinta mokytoja iki šiol tebėra ne tik artimųjų, buvusių kolegų, bet ir daugelio alytiškių širdyse. Atminimui neblėstant, visi kviečiami susiburti į šios šviesios asmenybės gyvenimui ir kūrybai skirtą popietę.

Vasario 15 d. 12 val. Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos salėje bus atverti jautriausi ir įsimintiniausi Stasės Nedzinskienės gyvenimo puslapiai, skambės jos poezija.

  • Vasario 15 d.  nuo 12:00
2020-02-15 12:00 2020-02-15 12:00 Europe/Vilnius Stasė Nedzinskienė: „Aš neišsinešu sau nieko nieko...“ Alytiškei pedagogei, poetei, visuomenės veikėjai Stasei Nedzinskienei šių metų vasario 15-ąją būtų sukakę septyniasdešimt. Alytaus ir Lietuvos švietimo šviesuliu vadinta mokytoja iki šiol tebėra ne tik artimųjų, buvusių kolegų, bet ir daugelio alytiškių širdyse. Atminimui neblėstant, visi... --- //www.alytusinfo.lt/renginys/stase-nedzinskiene-as-neissinesu-sau-nieko-nieko/date-20200215/ Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka, Seirijų g. 2, Alytus, Alytus, Alytaus krašte