Spektaklis „Žydiška gatvelė“

Spektaklis „Žydiška gatvelė“

Lietuvos žydai yra neatskiriama mūsų visuomenės dalis, reikšmingai prisidėjusi prie Lietuvos valstybingumo, istorijos, kultūros ir mokslo raidos. Lietuvių ir žydų santykių vertinimą  koreguoja Holokausto Lietuvoje patirtis ir vykstančios diskusijos, kurios įsiterpdamos į istorinį diskursą, dažnai iškreipia santykių tarp žydų ir lietuvių istoriją.

Pirmieji žydai Alytuje įsikūrė dar XIV – XV amžiuje. Tarpukario Alytaus žydų bendruomenė buvo gausi ir gerai organizuota, išsilavinusi. Istorijos vingiai lėmė, jog Alytaus žydų bendruomenė išnyko, tačiau šios tautos kultūra atgimsta muzikiniame spektaklyje „Žydiška gatvelė“.

  • Rugsėjo 27 d.  15:00 - 16:00
2020-09-27 15:00 2020-09-27 16:00 Europe/Vilnius Spektaklis „Žydiška gatvelė“ Lietuvos žydai yra neatskiriama mūsų visuomenės dalis, reikšmingai prisidėjusi prie Lietuvos valstybingumo, istorijos, kultūros ir mokslo raidos. Lietuvių ir žydų santykių vertinimą  koreguoja Holokausto Lietuvoje patirtis ir vykstančios diskusijos, kurios įsiterpdamos į istorinį diskursą, dažnai iškreipia santykių tarp žydų... --- //www.alytusinfo.lt/renginys/spektaklis-zydiska-gatvele/ Alytaus miesto teatras, Rotušės a. 2, Alytus, Alytus, Alytaus krašte
  • Kaina: 10.00
Daugiau informacijos
Kiti spektakliai