Spektaklis-žaidimas „PATI LABIAUSIA PASAKA“

Spektaklis-žaidimas „PATI LABIAUSIA PASAKA“

Perkeltas. 

Kiekvienas iš mūsų yra girdėjęs bent vieną lietuvių liaudies pasaką. Vieniems jas vaikystėje sekdavo seneliai ar tėveliai, kiti jų klausydavosi iš plokštelių ar per radiją, treti anksti išmoko skaityti ir perskaitydavo jas patys. O yra ir tokių, kurie susipažino su pasakomis jau užaugę, kai reikėjo pasekti jas savo vaikams.
Iš daugybės pasakų, kurias yra girdėjęs, kiekvienas turi savo pačią gražiausią, baisiausią, liūdniausią, linksmiausią, kvailiausią, trumpiausią, dainingiausią ar kokią kitą „labiausią“ pasaką.
Bet ar jums niekada nekilo klausimas, kuri gi lietuvių liaudies pasaka yra PATI LABIAUSIA iš visų. Nekilo?
Spektaklis vaikams nuo 4 metų.
Spektaklio „Pati labiausia pasaka“ kūrybinė grupė 2011 metais įvertinta Auksiniu scenos kryžiumi už žaismingą kelionę į lietuviškų pasakų erdves.

  • Spalio 20 d.  nuo 11:00
2020-10-20 11:00 2020-10-20 11:00 Europe/Vilnius Spektaklis-žaidimas „PATI LABIAUSIA PASAKA“ Perkeltas.  Kiekvienas iš mūsų yra girdėjęs bent vieną lietuvių liaudies pasaką. Vieniems jas vaikystėje sekdavo seneliai ar tėveliai, kiti jų klausydavosi iš plokštelių ar per radiją, treti anksti išmoko skaityti ir perskaitydavo jas patys. O yra ir tokių, kurie susipažino su pasakomis jau užaugę, kai... --- //www.alytusinfo.lt/renginys/spektaklis-zaidimas-pati-labiausia-pasaka/ Alytaus miesto teatras, Rotušės a. 2, Alytus, Alytus, Alytaus krašte
  • Kaina: 6.00
Kiti spektakliai