Spektaklis vaikams „Kupriukas muzikantas“

Spektaklis vaikams „Kupriukas muzikantas“

Perkeltas.

Alytaus miesto teatro spektaklis vaikams pagal Aldonos Liobytės pjesę

– O kas yra vestuvės?
– Kai bernelis mergelę į savo namus parsiveda?
– Tai tu parsivesi?
– Ar tu nematai, girios laume? Aš negražus.

Sako Kupriukas, likimo nuskriaustas bernelis, nuolat besilaikąs nuošalyje nuo kitų. Jo kupra yra jo gėda, tačiau jo gerumas, nuoširdumas, kūrybiškumas, padedant girių laumėms, palengvina jo sunkią dalią.

Tai spektaklis apie meilę, kuri yra pati svarbiausia gyvenime ir kurios negali nusipirkti už jokius pinigus. „Meilei būti paprastai kažkas vis trukdo – pačios įvairiausios priežastys: tėvai, atstumas, aplinkybės“, – sako spektaklio režisierius Jonas Gaižauskas.

Spektaklis skirtas mažiesiems žiūrovams, kurie patyrė šio gražaus jausmo, reikalaujančio drąsos,  svarbą.
 

  • Rugsėjo 29 d.  nuo 11:00
2020-09-29 11:00 2020-09-29 11:00 Europe/Vilnius Spektaklis vaikams „Kupriukas muzikantas“ Perkeltas. Alytaus miesto teatro spektaklis vaikams pagal Aldonos Liobytės pjesę – O kas yra vestuvės? – Kai bernelis mergelę į savo namus parsiveda? – Tai tu parsivesi? – Ar tu nematai, girios laume? Aš negražus. Sako Kupriukas, likimo nuskriaustas bernelis, nuolat besilaikąs nuošalyje... --- //www.alytusinfo.lt/renginys/spektaklis-vaikams-kupriukas-muzikantas/date-20200929/ Alytaus miesto teatras, Rotušės a. 2, Alytus, Alytus, Alytaus krašte
  • Kaina: 3.00
  • Daugiau informacijos

    Bilietus galite įsigyti teatro kasoje, rezervacija ir informacija tel. (8 315) 51 709, 8 686 94 849.

Kiti spektakliai