Spektaklis „Panama labai graži“

Spektaklis „Panama labai graži“

Spektaklis pagal Janosch knygą vaikams
Kai turi draugų, nieko gali nebijoti. Meškiukas ir Tigriukas – dideli draugai. Jie nieko nebijo, nes abu drauge yra labai stiprūs. Meškiukas stiprus kaip meška, o Tigriukas stiprus kaip tigras.Namelyje prie upės labai jauku, bet vieną dieną Meškiukas ir Tigriukas leidžiasi į kelionę ieškoti Panamos, savo svajonių šalies.
Mono spektaklis kur vienas aktorius animuoja lėles ir pritaria savo kurta ir atliekama gyvai muzika. Per spektaklio personažų kelionę vaikai supranta savo namų, krašto ir šalies grožį. Koks gražus pasaulis yra aplink mus, kad namie žolė žalesnė,medžiai vešlesni, upelio vanduo skaidresnis. Apie meilę artimui, draugui, ir visam kas yra šalia mūsų. Apie tai kad svajonių šalies reikia ieškoti savo namuose.

  • Kovo 14 d.  nuo 12:00
2020-03-14 12:00 2020-03-14 12:00 Europe/Vilnius Spektaklis „Panama labai graži“ Spektaklis pagal Janosch knygą vaikams Kai turi draugų, nieko gali nebijoti. Meškiukas ir Tigriukas – dideli draugai. Jie nieko nebijo, nes abu drauge yra labai stiprūs. Meškiukas stiprus kaip meška, o Tigriukas stiprus kaip tigras.Namelyje prie upės labai jauku, bet vieną dieną Meškiukas ir Tigriukas... --- //www.alytusinfo.lt/renginys/spektaklis-panama-labai-grazi/date-20200314/ Lėlių teatras „Aitvaras“, Rotušės a. 2, Alytus, Alytus, Alytaus krašte
  • Kaina: 4.00