Sijonuotos vasaros sutiktuvės

Susitikimai

Išvesk suknelę pasivaikščioti ...Alytuje! paskutinį kartą TAI veikėme 2019 metais! Birželio 3 d., penktadienį, Alytuje "LAIKAS SAU" studijos iniciatyva vėl kviečiame susitikti ir švęsti sijonuotą vasarą! 

Žymimės datą, kviečiam draugę ir dairomės svajingo sijono ar suknelės iki žemės.. 

 Renginys atviras ir NEMOKAMAS – kviečiame dalyvauti visas norinčias merginas, moteris, damas. Atsiveskime dukras, seseris, mamas, koleges ir geriausias, smagiausias drauges! Papuoškime savo vasarą ypatingomis akimirkomis 

KĄ VEIKSIME?
 17: 30 val. susitiksime prie pėščiųjų tako pradžios (kur yra automobilių stovėjimo aikštelė ir užkandinė “Tortila”). Bendraudamos lauksime besirenkančių iki 17:45 val.

17:45 keliausime į Dainų slėnį. Dovanosime gėles praeivėms – dalinsime šypsenas ir džiuginsime sutiktas moteris dėmesiu.

 Jau susitikę prie pėsčiųjų tako, susipažinsite su Toma ir Diana, studijos "Laikas sau" veidais ( Bet šįkart daugiau apie Dianą. Būtent jos veiklos yra nauja mūsų mieste, tad pradžioje, kai nueisime į Dainų slėnį Diana pasiūlė pasidaryti tokį smagų su jos veiklomis pasibuvimą:
Intencija vasarai ir palinkėjimas moterims per simbolius su metaforinėmis kortelėmis. Intuityvaus judesio praktika.

Daugiau apie Dianą - ji visuomenės sveikatos specialistė, sertifikuota meditacijų ir jogos mokytoja, įvairių sąmoningumo renginių ir stovyklų organizatorė bei paskaitų lektorė, psichoemocinės sveikatos gerinimo sesijų vedėja bei holistinės sampratos į sveikatą puoselėtoja.

 

O TOLIAU labai kviečiame registruotis, norinčias pristatyti savo veiklas! Galbūt kažką neseniai pradėjai veikti ir ieškai kontaktų? Šis sijonuotas gražus ir smagus pasibuvimas gali btūi tau puikus startas  laukiame norinčių jungtis su savo veiklomis. Rašyti galite pm į puslapį "Laikas sau". ČIA VISAD DAIROMĖS BENDRAMINČIŲ 

KĄ ATSINEŠTI?
 Ilgas (ar ilgėlesnis) sijonas ar suknelė – pasipuošti!
 Bent vieną iš rekvizitų: gėlės, balionai, vėjo malūnėlis, muilo burbulai – vasaros nuotaikai pagauti.
 Pleduką nedidelį – kelioms draugėms ir vieno užteks.
 Vieną kitą užkandį, vandens ar termosėlį piknikui.

ŠVENTĖS ATRIBUTAS
Ilgas sijonas ar suknelė – iki pat žemės! Tebūnie jie šviesūs, gaivūs, spalvingi, raštuoti, gėlėti ir plazdantys. Įsileiskime vasaros nerūpestingumo ir lengvumo, papuoškime miestą ir savo spintas ypatingu, akį traukiančiu moteriškumu!

 

KODĖL ILGI SIJONAI?
Ši šventė – tai priminimas apie ypatingą, išskirtinai moterišką, sakralinę prasmę turintį moters drabužį. Ilgas, kūgio formos sijonas ne tik itin traukia akį savo išskirtiniu ir nekasdieniu grožiu, bet moteriai suteikia paslapingą poveikį  Vien pasirėdžius tokiu drabužiu, jaučiame kaip pasikeičia mūsų būsena. Norisi pasitempti, išsiteisti, judėti lėtai, ramiai – karališkai! Su tokiu sijonu tikrai sunku skubėti, lėkti laiptais, nešti nešulius ar dirbti devynerius darbus. Viskas aplink – augalas, daiktas, spalva, mintis, žodis, muzika – skleidžia energiją. Senolių išmintis sako, kad ilgas, platus sijonas nematomais saitais sujungia moterį su moteriškos energijos šaltiniu – motina Žeme. Pripildo gyvastimi jos moterišką esybę, padeda atrasti harmoniją kūne, prote, sieloje.. Veikia moterį itin palankiai.
Daugiau apie sijonų sakralinę prasmę: http://balarama.lt/kodel-sijonai-ir-sukneles