VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

Senjorų naktišokiai

Diskotekos

Senjorus kviečiame į paskutiniuosius šių metų naktišokius. Nepraleiskite progos puikiai praleisti lapkričio mėnesio pirmadienius šokio sūkuryje.

Lapkričio 13 d. 18 val. išskirtinę nuotaiką šokiams kurs alytiškių grupė „Bent“.

Lapkričio 27 d. 18 val. Alytuje – svečiai iš Klaipėdos. Šį vakarą kojos pačios kilnosis skambant liaudiškos muzikos kapelos „Gatunkas“ muzikai.

 

Renginys nemokamas


Visuomenės informavimo tikslu Alytaus kultūros centro (Pramonės g. 1B, Alytus, tel. +370 601 18524, el. p. [email protected])  organizuojamo renginio metu bus fotografuojama ir (arba) filmuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad renginio metu padarytos nuotraukos ir (arba) vaizdo įrašai bus skelbiami viešai be papildomo Jūsų sutikimo įstaigą pristatančioje medžiagoje, puslapyje www.alytuskc.lt, socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse. SVARBU. Jei nepageidaujate būti fotografuojami ir (arba) filmuojami arba nesutinkate su nuotraukų ir (arba) vaizdo medžiagos skelbimu, prašome apie tai informuoti renginio organizatorių arba fotografą. Išsamesnę informaciją apie fotografavimą ir (arba) filmavimą teikiame el. p. [email protected], mob. +370 601 18524.