REGIMANTAS DIMA I Knygos „Žavingasis šunsnukis. Lietuviškoji J. Pilsudskio biografija“ sutiktuvės

Susitikimai

Alytiškiams jau pažįstamas istorinių romanų (ir ne tik!) autorius Regimantas Dima ir šiuokart turi kuo nustebinti skaitytojus. Šalia kitų šio autoriaus knygų („Gyvenimo stebėtojo užrašai“, „Bronislovas ir imperatorius“, „Vilniaus plovas“) skaitytojų vertinimui pateikiama šiais metais pasirodžiusi lietuviškoji „žavingojo šunsnukio" biografija.

Jei tektų rinkti įtakingiausią XX a. lietuvių kilmės asmenį, išmanančiam žmogui pasirinkimas būtų lengvas – Juzefas Pilsudskis. Šio žmogaus biografija daugeliui lietuvių iki šiol menkai pažįstama. Dažnam lietuviui jis – šunsnukis, klastingai atplėšęs Vilnių nuo Lietuvos, o lenkams – valstybės atkūrėjas, pusdievis. Bet ne kiekvienas žino apie žemaitišką giminės kilmę.

Rašytojas Regimantas Dima drįsta gvildenti lyg ir nepatogias temas, pasitelkdamas istorinius faktus, šaltą logiką ir kietą humorą, atveria skaitytojams naujus požiūrio taškus. Skatina mąstyti, o jau kiekvienas skaitytojas gali pats pasirinkti, kaip tai darys – objektyviai ar subjektyviai.

Knygos pristatymo renginyje autorių kalbins Leokadija Sušinskaitė. Kviečiame apsilankyti – bus galima įsigyti knygų su autografais!