VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

Raimondo Puišio fotografijų parodos „Vorkuta. 67-oji paralelė. Lietuvių pėdsakais“ atidarymas

Susitikimai

Vorkuta… Stebinanti kontrastais – namais vaiduokliais, sovietinės imperijos reliktais, palydovinio ryšio antenomis virš elnių augintojų jurtų. Stingdanti, bet kartu ir šilta… Be politikos, be perdėto pakilumo ar noro pažeminti. Su ironiška, liūdna, natūraliai žmogiška kasdienybe, apsupta nuostabaus gamtos grožio, dažniausiai skendinti sniege, bet gyva…

Taip Amžinojo įšalo žemę savo fotografijų albume „Vorkuta. 67-oji paralelė“ pristato daugiau nei trisdešimt metų gamtą, kalnus, žmones, kasdieninį jų gyvenimą fiksuojantis kaunietis verslininkas, keliautojas ir fotomenininkas Raimondas Puišys. Pirmąją pavasario dieną, 16 val., jis Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos fojė (Seirijų g. 2) atvers fotografijų parodą „Vorkuta. 67-toji paralelė. Lietuvių pėdsakais“, kuri sudomins ne vieną gamtos ir nepagražintų realybės akimirkų mylėtoją.

Jeigu ir Jūs dievinate gyvąją gamtą ir žmones, Jus žavi kultūrinis paveldas, kelionės, ekspedicijos ir kalnai bei domina gamtos, aplinkos ir žmogaus kaitos būsenos, prisodrintos dvasinio ir socialinio gyvenimo aspektų – ši paroda bei susitikimas su jos autoriumi Raimondu Puišiu yra kaip tik Jums! Kviečiame ateiti!