Popietė šeimoms „Veltinis obuoliukas“

Popietė šeimoms „Veltinis obuoliukas“

Nenumaldomai artėja metas kai visi puola ieškoti dovanų. O juk nuoširdžiausios dovanos savo rankomis sukurti kūrinėliai. Kol dar nepametėm galvos ir neįsuko prieškalėdinis erzelis, kviečiame į šeštadieninę popietę „Veltinis obuoliukas“. Jos metu sužinosime daug vilnos paslapčių ir ką iš jos galima pasigaminti. Kaip minkštas ir švelnus vilnos pluoštas virsta žaismingu šiltu žaisliuku ar papuošalu. Vėlimas – puiki mankšta mūsų delnams!

Popietės metu pabandysime nusivelti mažą obuoliuką, gražią jūsų rankų darbo dovanėlę. Vėlimo paslaptimis dalinsis dailininkė Gintarė Markevičienė.

Ateikit į vėlimo dirbtuvėles lapkričio 16 d. 13 val. ir nusivelkit dovanėlę!

  • 2019-11-16  nuo 13:00
2019-11-16 13:00 2019-11-16 13:00 Europe/Vilnius Popietė šeimoms „Veltinis obuoliukas“ Nenumaldomai artėja metas kai visi puola ieškoti dovanų. O juk nuoširdžiausios dovanos savo rankomis sukurti kūrinėliai. Kol dar nepametėm galvos ir neįsuko prieškalėdinis erzelis, kviečiame į šeštadieninę popietę „Veltinis obuoliukas“. Jos metu sužinosime daug vilnos paslapčių ir ką iš jos... --- //www.alytusinfo.lt/renginys/popiete-seimoms-veltinis-obuoliukas/date-20191116/ Alytaus kraštotyros muziejus, Savanorių g. 6, Alytus, Alytus, Alytaus krašte
  • Kaina: 3.00