VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

Performansas-įvykis (hepeningas) „Antanios prezidento rinkimai“ 

Kiti renginiai

Liepos 9-19 dienomis Alytuje vyks Tarptautinis skulptūros simpoziumas „Dar noriu pabūti“, skirtas Anzelmo Matučio atminimui. 
Vienas iš jo renginių - performansas-įvykis (hepeningas) „Antanios prezidento rinkimai“.  
Renginio organizatorius - VšĮ "Menų pieva".

Vieta: Pradžia: Kavinės "NU" kiemelyje, Vilniaus g. 18. Alytuje. 
Renginio tęsinys, oficialus Antanios šalies atidarymas lankytojams (Užuolankos g. 16A, Alytus).

Laikas: Liepos 13 diena, 18:00 val.

Prezidento rinkimai

Yra nuostabi Šalis Antania. Su daugybe gyventojų - draugaujančių, kariaujančių, filosofuojančių. Kažkuriuo metu vienas iš jų labai panoro tapti karaliumi.  Visgi šalies gyventojai nuspręndė demokratiniu būdu išrinkti prezidentą ir tapti demokratine šalimi.
Visi žmonės yra potencialūs šalies prezidentai. Kai kurie labiau nusipelnę juo tapti. Ši vieta buvo siūloma žymiems pasaulio gyventojams ir iš tinkamiausių sudarytas sarašas. Atrinkti devyni išskirtiniausi, labiausiai tinkami kandidatai. Iš jų 2024 metų liepos 13 dieną ir bus išrinktas šalies Antania prezidentas.  Tai bus atsakingas, šalimi besirūpinantis žmogus, negailintis savo jėgų ir darbo, atstovaujantis šalį Alytuje ir Alytaus užsieniuose. Prezidentas pasižada visas gaunamas lėšas aukoti savo ir Antanios gerovei, suteikti gyventojams gyvenamąjį plotą, aprūpinti šviesa, maistu, sveikata ir išsilavinimu, taip pat rūpintis šalies saugumu, pramogomis, atstovauti šalį Alytuje ir visame pasaulyje.
Tuo pačiu prezidentui Antanioje suteikiamos pačios didžiausios, įmanomos galios. Visi šalies finansai bus jo rankose, šalies kariai ir policija jo rankose,  medicinos įstaigos ir visi gamtiniai resursai jo rankose. Jis turės galią nustatyti, kokios spalvos drabužiais devės, ką valgys ir su kuo gyvens vienas ar kitas pilietis.  Tuo pačiu Prezidentas bus architektas ir vyriausiasis šalies dailininkas, jam priklausys visas šalies vanduo, įskaitant lietų, upes ir ežerus. Tai bus pats teisingiausias, nuoširdžiausias geriausias ir pats protingiausias valdovas kuriam nebus lygių visame pasaulyje.
Tegyvuoja Antanios prezidentas, te klesti jis ir nuostabi Šalis Antania.

Tarptautinį skulptūros simpoziumą „Dar noriu pabūti“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Alytaus miesto savivaldybė.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse. Jei pageidaujate, kad Jūsų atvaizdas būtų pašalintas iš renginio nuotraukų ar vaizdo įrašo, prašome kreiptis el. paštu [email protected].