Parfumerijos Vakaras Alytuje

Edukacinės programos

YPATINGI KVEPALAI ir KVEPIANČIOS ISTORIJOS keliauja į Alytų!

 

KĄ DAR GALIMA PASAKYTI apie KVEPALUS? Lietuvoje, neeilinio parfumerinio išprusimo šalyje (nė krislo ironijos!) ?
Mes čia turime tokį įdomiausios, kūrybiškiausios, rečiausios parfumerijos pasirinkimą, kokio pavydėti gali artimiausi ir tolimesni kaimynai. Štai todėl atėjo metas ne tik tiesiog kvepintis, bet ir kurti savo parfumerines istorijas.
Pabandykime ir rimtai, bet kartu ir žaismingai, įkvepiančiai pasikalbėti, kaip KVAPAS, KVEPALAI, KVEPINIMASIS ir individualus aromato pasirinkimas padeda ne tik išreikšti save, bet ir transliuoti tiksliausią žinutę, idealiai pritaikytą reikiamoms aplinkybėms. T.y. - kaip įtikinamiausiai pasakoti istoriją KVEPALŲ pagalba? Kaip aromatą naudoti ne tik higienai ir saviraiškai, bet ir atitinkamai socialinei manipuliacijai? .
Atsakysime sau į platų klausimą : "Kvepalų garderobas ir kvepiantis parašas - kas tai ir kaip tuo išmaniai naudotis?”.Suteiksime sau dar vieną įrankį, kaip kurti savo asmeninį ir ypač socialinį įvaizdį įtikinamiau, stipriau, sėkmingiau.
PARFUMERINIAI MITAI - dar viena bekraštė tema apie kvepalus. Drauge rasime ir dekonstruosime populiariausius gandus ir įsivaizdavimus!
Pokalbis apie kvapus, nedegustuojant kvepalų? Neįmanoma!
Dosniai naudosimės visomis gėrybėmis - FUMparFUM / created by Aistis Mickevičius (Vilnius, LT); EXALTATUM by Eglija Vaitkevičė (UK, Londonas); ART de PARFUM ( steigėja - Rūta Degutytė - Humphreys, FR / UK) ir kt. Visas GĖRYBES, kurios sužavės nosį ir kris į širdį, bus galimybė įsigyti susitikimo metu.
Degustuoti, “prisimatuoti”, pasirinkti tinkamiausią aromatą ne tik saviraiškai, bet ir tobuliausiam įvaizdžiui bei džiuginančiai dovanai jums padės kvepalų dėvėjimo kultūros edukatorė, SCENT Syndicate / virtualios lietuvių autorių kvepalų lentynos prodiuserė, FUMparFUM / created by Aistis Mickevičius konsultantė Edita Vigelytė.

 

Susitiksime COCO Lounge, Naujoji g. 3 (pastatas STIKLINIS, 6 aukštas), Alytus 63246
Lauksime Birželio 14 dieną, 18:00 val).
Kaina: 5 EUR
Informacija ir registracija ([email protected], 866469097, arba Facebook Messenger)