Naktinis Dzūkijos sostinės trail 2022

Sportas

Alytaus bėgimo bendruomenė kviečia į renginį „Dzūkijos sostinės trail“ - tai jau antrasis bekelės bėgimas apjuosiantis vienas gražiausių Dzūkijos sostinės vietų – Baltosios rožės ir Kaniūkų tiltus, Dailidės ežerą, Alytaus miesto miškus, Moterties upelį ir Alytaus piliakalnį.
Tarp miškų, piliakalnio, upelių, upių, bei vaizdingų tiltų dalyvių laukia nauja ir negirdėta 12 „Naktinio trail“ kilometrų ilgio trasa.

Trasa driekiasi ne tik greitais miškų takais, bet ir siaurais laukinio miško takeliais su upeliais, stačiomis įkalnėmis, bei nusileidimo takeliais, tačiau į visus kalnus ir kalniukus tikrai galima įbėgti ar be didelio vargo nusileisti.

Taip pat bus organizuojama 500 m. palaikomoji „Baltosios rožės“ trasa per Aukščiausią Lietuvoje pėsčiųjų tiltą, kuriame gali dalyvauti visi norintys dideli ir maži nemokamai.

Varžybų centras bus įsikūręs ant „Baltosios rožės“ tilto nuo kurio atsiveria nuostabūs Nemuno ir Alytaus miesto vaizdai.

Šios bekelės bėgimo varžybos Alytuje gal ir nebus pačios greičiausios, bet jeigu nori pamatyti vaizdingą Dzūkijos kraštą ir gerai prasibėgti – tai šis renginys tikrai tau!

Registracija: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfWYtViM9wJlB.../viewform