Nakcinis žygis| Olita - Orany

Ekskursijos

Kviečiame į naktinį žygį miškais, raistais, laukymėmis, pamiškėmis, kalvomis, upeliais. Žygis prasidės pavakaryje, o baigsis jau po vidurnakčio.

Partizaninės kovos už Laisvę - tradicinė šio pažintinio potyrių žygio tema. Partizaninę temą praplečiam išlikimo gamtoje mokymais. Tai – pirmasis įžanginis išlikimo serijos žygis su šauliu, išgyvenimo mokymų entuziastu Girmantu Siliūnu.,

Šįkart ne tik išeisime iš šiltų namų komforto į tamsų mišką, bet ir praktiškai mokysimės išlikimo pradmenų. Kiekvienas ieškosime atsakymo “Ar gelbėdamas save ir artimus galėčiau išgyventi gamtoje?” Savo kailiu patirsime, kad galime įveikti sunkiai praeinamas vietas - pelkes, bekeles naktį. Aptarsime, kaip susikomplektuoti išvykimo (panikos) krepšį. Įsitikinsime, ką jame būtina turėti ir kaip jis padėtų išlikti realioje situacijoje. Žygis vyks bet kokiu oru.

DĖMESIO: detalią informaciją apie pasirengimą žygiui organizatoriai skelbs renginio diskusijoje, skaityti ir vadovautis būtina.

Kas? – žiedinis žygis pėsčiomis tamsoje
Kur? – tikslią vietą išvakarėse atsiųsime el. paštu
Kada? – lapkričio 26 d. apie 15:30 val.
Koks? – pažintinis, potyrinis, žiedinis, vietovėje nežvalgytas ir neženklintas, draugiškas socializuotiems augintiniams
Kiek? – apie 30 km
Kiek truksim? – apie 10-11 h
Kur baigsime? – ten, kur pradėjome
Kaip atvykti į startą? – savarankiškai
Maršrutas – neskelbsime (bus žinomas tik organizatoriams)
Sudėtingumas? – 6 balai (iš 10) – miško ir lauko keliukai, raistai, žvėrtakiai, raižytas reljefas, skardžiai, šlapynės, šaltiniuoti skardžiai, upelio įveikimas rastu ar briste, aukštapelkės ruožas, prastas matomumas tamsoje, galimai slidu.
Maistas, užkandžiai ir vanduo? – atsineštiniai
Dalyvių skaičius – ne daugiau 50. Žygis vyks bet kokiu oru.
Privaloma išankstinė registracija, įsigijant bilietą iki 11/25.
Kaip apmokėti? – https://tickets.paysera.com/lt/event/nkc
Kuo rengtis? – avint turistinius ar bent jau tvirtus batus bei dėvint žygiams tinkamą aprangą, bus lengviau.
Ką turėti? - būtinų ir rekomenduojamų daiktų (ekipuotės) sąrašą pateiksime diskusijoje.
Kiek kainuoja? – 7 eurai* (20 bilietų su 2 eurų nuolaida) arba 12 eurų* nuo lapkričio 21 d.
Nuolaidos? – 20 bilietų su 2 eurų nuolaida (kodas MINUS2), visiems, baigusiems žygį, išduosime žygeivio pasą su proginiu žygio antspaudu.


Visuomenės informavimo tikslu žygis bus filmuojamas ir/ar fotografuojamas, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ar vaizdo įrašuose. Nuotraukos ir/ar vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse, socialiniuose tinkluose, kitose žiniasklaidos priemonėse, viešose parodose.