"Myliu savaitė"

Kiti renginiai

Kodėl „Myliu“? Prieš keletą metų iš Alytaus kilę menininkai broliai A. ir R. Gataveckai savo gimtajam miestui padovanojo ženklą - logotipą, kurį galima perskaityti ir kaip žodį „Alytus“, ir kaip „Myliu“. Myliu arba meilė sujungiama su miesto kertinėmis vertybėmis – šeima, bendruomeniškumu, taip pat saugumu ir jaukumu. Savitas ženklo raidžių vientisumas ir vingiavimas primena Nemuno vingius, o spalvos išryškina žalio miesto viziją. Visa tai sutelpa ir apima vienas žodis – Alytus. Ženklas tapo miesto grafiniu identitetu. Jo kuriamą reikšmę norisi plėsti. Būtent todėl inicijuojama „Myliu“ savaitė: nuo gegužės 10 d. – iki lietuvių meilės deivės Mildos dienos (gegužės 13 d.)
„Myliu savaitė“ - kiekviena diena su meile (meilės tema istorijoje, literatūroje, mene, meilė gamtai, meilė savo amžiui) - paskaitos, parodos, pristatymai, konferencija, vainikuojant teatralizuotu, ritualais, azartiškomis varžybomis apipintu maršrutu.

Programa:
Gegužės 10 d. 12 val. - parodos atidarymas „Mano metai - mano meilė - mano žydėjimas” (Rotušės a.).
Akcija „Aš myliu savo amžių” (iniciatyva, kurios metu visos moterys kviečiamos šios savaitės metu viešai visiems paskelbti savo amžių socialinėse medijose, užsidėti Facebook rėmelį bent savaitei).

Gegužės 11 d.11 val. - konferencija „Meilė kaip gyvenimo energija“ (Alytaus miesto teatro galerija).

Gegužės 12 d. 17.30 val. - teatralizuotas turas po Alytų su B. Malaškevičiūte ir Alytaus miesto aktoriais „Meilės stotelės“ (pradžia prie Rožinio dramblio).

Gegužės 13 d. 18 val. - meilės tema mene. Spektaklis pagal vieną gražiausių lietuvių meilės romanų - J. Kunčino „Tūlą” (Alytaus miesto teatras).

Renginiai nemokami.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.