Monospektaklis „SEEN“

Monospektaklis „SEEN“

Alytaus miesto teatro monospektaklis (storytelling) „SEEN“

Kūrėjai: Andra Kavaliauskaitė, Elena Neniškytė, Saida Saldukaitė, Guoda Dinsmonaitė, Karolina Jarmalytė, Olia Grinko, Dovilė Venciūtė – Zubrickienė, Karolina Venciūtė, Povilas Jarmala („Fotopo“), Alius Mikelionis

„ – Kol kiti instagram`e didžiuojasi tobula diena, aš guliu ir raudu. Po pusdienio prisiverčiu atsikelti. Pasidažau. Pasipuošiu. Įjungiu kamerą ir vaidinu tobulą. Tada einu į dušą. Paleidžiu karštą vandenį ir stoviu po juo, kol kūnas įkaista iki tamsaus raudonio. Pajuntu skausmą. Jis malonus. Tarsi įrodymas, kad dar gyvenu.
– Pravirksti?
– Juk stiprios mergaitės du kartus per dieną neverkia, tiesa? “
Monospektaklis „SEEN“ – apie valgymo sutrikimus, kūno kultą ir nemeilę sau. Jis sukurtas pagal tikras trijų merginų istorijas, kurios suplaukia į vieną Ūlos patirtį, kuria mergina nusprendžia pasidalinti su savo sekėjais, sukviesdama juos į atvirą, aštrų ir tuo pat (netikėtai net jai pačiai) jautrų vlogo filmavimą, tapusį stipria išpažinti. Už visas pasaulio Ūlas. Visoms pasaulio Ūloms.
Nūdienoje, kuomet aplink mus tiek daug sėkmės istorijų, nuostabių, išblizgintų insta gyvenimų, vienądien nuskamba: sveiki, šiandien Jums papasakosiu savo nesėkmės istoriją.“ Ir išties tai labiau ne spektaklis, o išpažintis perteikiama muzika, judesiu, gyvu vokalu ir nesuvaidintu pasakojimu apie Ūlas, kurios trokšdamos kitų meilės ir pripažinimo, praranda pagrindinį turtą – save. Praranda tikėjimą ir pasitikėjimą savimi, kai nespėjęs nubusti jautiesi blogesnis nei vakar, o baimė ir kaltė lošia pokerį iš to: ar žengsi lemiamą joms palankų žingsnį, ar dar šiek tiek palūkėsi.
 

  • Sausio 30 d.  nuo 18:00
2020-01-30 18:00 2020-01-30 18:00 Europe/Vilnius Monospektaklis „SEEN“ Alytaus miesto teatro monospektaklis (storytelling) „SEEN“ Kūrėjai: Andra Kavaliauskaitė, Elena Neniškytė, Saida Saldukaitė, Guoda Dinsmonaitė, Karolina Jarmalytė, Olia Grinko, Dovilė Venciūtė – Zubrickienė, Karolina Venciūtė, Povilas Jarmala („Fotopo“), Alius Mikelionis „ – Kol... --- //www.alytusinfo.lt/renginys/monospektaklis-seen/date-20200130/ Alytaus miesto teatras, Rotušės a. 2, Alytus, Alytus, Alytaus krašte
  • Kaina: 6.00
  • Daugiau informacijos

    Bilietus galite įsigyti tiketa.lt ir teatro kasoje, rezervacija ir informacija tel. (8 315) 51 709, 8 686 94 849.

Kiti spektakliai