VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

Makrame kalėdinių žaisliukų dirbtuvės

Edukacinės programos

Nusipink laimę!

Ar žinai, kad užsiėmimas rankdarbiais, tai vienas lengviausių ir geriausių būdų patirti laimės būseną (moksliškai įrodyta)!

Patirk Kalėdų stebuklą!

Tai laukiamiausios mano metų dirbtuvės! Labai norėčiau, kad ir tu patirtum tą šventinį jaudulį raišiojant spalvotas virveles, ir malonų šurmulį bendraminčių būryje kuriant Kalėdinius žaisliukus. Kokia graži ir jauki bus eglutė puošta Tavo rankų darbo makrame žaisliukais! O gal tai bus maža šilta dovanėlė Tavo artimiesiems Šv. Kalėdų rytą!

Jau 4 metus vedu makrame rankdarbių meno terapinius užsiėmimus, kurių metu mokomės ne tik naujų įgūdžių, bet svarbiausia išlaisviname kūrybinę energiją, mėgaujamės pačiu mazgų rišimo procesu ir be galo džiaugiamės kūrybiniu rezultatu. Tai nuostabi gyvenimą keičianti patirtis - mazgas po mazgo...

Šios dirbtuvės Tau, jeigu:

Tavo Siela alksta kūrybos;
Dievini makrame;
Mėgsti rankų darbo gaminius;
Patinka boho stilius;
Nori išmokti rišti makrame mazgus;
Nori naujų Kalėdinių žaisliukų savo eglutei;
Nori sukurti savo rankų darbo Kalėdines dovanėles;
Nori tiesiog smagiai ir prasmingai praleisti laiką bendraminčių būryje!

Kviečiu skirti sau tris valandas kokybiško laiko, kurio metu galėsi nusipinti tiek makrame žaisliukų, kiek spėsi. Visus nusipintus žaisliukus /dekoracijas susipakuosi į dailią dėžutę: nupuošus eglutę, turėsi kur saugiai juos laikyti arba bus puikiausia dovana gražioje dėžutėje.

Dirbtuvių metu teigiamas emocijas, atsipalaidavimą ir gerai praleistą laiką garantuoju.

Taip pat vaišinsimės skania arbata, kava ir lengvais užkandžiais.

*****

Kūrybines dirbtuves vesiu aš, JOLITA KIZELIENĖ – elektroninės priemonių rankdarbiams parduotuvės www.perlina.lt įkūrėja, aistringa makrame rankdarbių meno gerbėja, pati rankdarbiais užsiimanti turbūt visą gyvenimą. Dirbtuves / edukacijas organizuoju ir vedu jau daugiau nei 4 metai, šio meno mokausi ir idėjų semiuosiu iš savo srities užsieno specialistų ir kūrėjų.
****

Kūrybinių dirbtuvių detalės:

Data: Lapkričio 25 d. 11 val.
Vieta: Alytus, Naujoji g. 4-1, Mamos ir dukros studija;
Trukmė: 3 val.;
Kaina: 35 eur. Ateik su drauge ir abi mokėkite po 30 eur.

 

Vieta rezervuojama sumokėjus 10 eur avansą. Negalint atvykti avansas negrąžinamas, tačiau jūs jį galite perleisti kitam asmeniui.

 

Atlikti rezervaciją ir sumokėti avansą galite per šią nuorodą:

https://www.perlina.lt/.../8306-kalediniu-makrame...