VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

Majesty – Tribute to QUEEN

Koncertai

We will rock you!

Pirmą kartą Lietuvoje, tiesiai iš Didžiosios Britanijos! „Majesty“ – Didžiausia duoklė „QUEEN“ sudrebins jus 2023 m. lapkričio 24 d. VDU Didžiojoje salėje (Vytauto Didžiojo Universitetas, Kaunas) ir 2023 m. lapkričio 25 d. Alytaus kultūros centre (Alytus)!

Legendinė grupė „QUEEN“ ir jos garsios dainos, įrašytos 1973–1986 m., dar ir šiandien ši muzika kasdien skamba kiekvieno gyvenime. Kiekvienas vaikas žino ir mėgsta tokias dainas kaip „We are the champions“, „We will rock you“.

Jungtinės Karalystės kvartetas „Majesty“ pagerbs didžiausią roko grupę pasaulyje „QUEEN“. „Majesty“ – tai pirmaujanti Europos grupė „Queen Tribute“, kuri į sceną atneša visą magiją ir energiją, kuria „Queen“ garsėjo per savo ikoninius pasirodymus. „Majesty“ jau užkariavo tūkstančius širdžių Baltijos šalyse, o dabar „Majesty“ koncertuos Lietuvoje!

„Majesty“ surengs du koncertus Alytuje ir Kaune ir panardins klausytoją į nepamirštamą atmosferą atlikdama geriausius „QUEEN“ hitus, tokius kaip „We will rock you“, „Crazy thing called love“ , „We are the champions“, „Another one bites the dust“ , „Don’t stop me now“, „Somebody to love“ ir, žinoma genialų „Bohemian Rhapsody“ ir kt.

Jau prasidėjo išankstinė bilietų prekyba! Paskubėkite užimti geriausias vietas!