Lėlių teatro sezono atidarymas. Spektaklis „Karūna ar fortūna“

Spektakliai

ALYTAUS LĖLIŲ TEATRO „Aitvaras“  24-ojo sezono pradžia lėlių kambaryje.

Su premjeriniu lėlių teatro spektaklio pastatymu, ir 12 tarptautiniu lėlių teatrų festivaliu Aitvaras...

24-asis „Aitvaro“ sezonas, tai teatrą lydinčių iššūkių metas. Nors teatro veiklą stabdo pandemijos grimasos ir suvaržymai, tačiau nepasiduodam neramioms mintims, atvirkščiai – teatro kolektyvas pasiruošęs kurti, dalintis su žiūrovais savo atradimais, ieškoti naujų kūrybinių priemonių, naujo bendravimo su publika būdų.

„Aitvaras“  ieškodamas naujų komunikacijos su žiūrovais formų, šį sezoną didelį dėmesį skirs naujų edukacinių programų kūrimui ir sklaidai virtualių medijų priemonėse. Jau nuo rugsėjo iki naujų metu teatras vykdys edukacinių laidų projektą „Pasakadieniai“, skirtą įvairių lėlių teatro žanrų pristatymui, teatro naujienų ir pasakų skaitymams online.

PREMJERA:

Interaktyvus spektaklis „Karūna ar Fortūna “ pagal alytiškės (dabar gyvenančios ir kuriančios Vokietijoje) Jolitos Zykutės knygą „Kaip karalaitė iš grožio konkurso pabėgo“

 Kas geriau: būti laimingam ar būti gražiam? Kiekvienas iš mūsų trokšta būti gražus tiek išore, tiek vidumi. Taip pat siekiame būti apsupti gražių dalykų ir juos kurti. Tačiau dažnai nesusimąstome, kad grožis yra ne tik tai, ką galime matyti akimis – grožiu gali būti ir tai, ką jaučiame ir atpažįstame savo širdimi.

 Tai šilta, linksma pasakaitė apie draugystę, norą būti gražiai, buvimą savimi ir kaip taisyti klaidas, kai atrodo, jog jau viskas negrįžtamai sugriuvo.

O kaip pamatuoti laimę ir jos naudą bei kultūrinę vertę? Ją pamatuoti galėsite atvykę į spektaklį.