Kino seansas „Importinis jaunikis" po atviru dangumi!

Kino seansas „Importinis jaunikis" po atviru dangumi!

Ketvirtadienį visi yra kviečiami į antrą kino seansą po atviru dangumi. Šį kartą bus rodomas filmas – IMPORTINIS JAUNIKIS.

Trumpai apie filmą:
Žanras: Komedija
Sukurta: Lietuva
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

Gražuolė Kotryna (Gabrielė Martirosian) grįžta į gimtuosius namus ruoštis vestuvėms ir supažindinti tėvų su savo išrinktuoju prancūzu Fransua (Filipe Gabrielis). Tačiau konservatyvių pažiūrų merginos tėvas, vietinio daržovių verslo savininkas Cibulskis (Mindaugas Capas), išsiuntęs dukrą į mokslus Prancūzijoje tikrai nesitikėjo, kad jos išrinktasis širdies chirurgas – visai ne Europos karališkosios giminės aristokratas, o egzotiškos išvaizdos ir karšto kraujo jaunuolis. Santūriam lietuviui nesuprantamos nei Fransua per kraštus trykštančios emocijos, nei jo būdas, nei šukuosena – žentą jis įsivaizdavo visai ne taip!

Šoko ištiktas tėvas įvairiais būdais stengiasi atkalbėti dukrą nuo lemtingojo „taip“, o vestuvių dienai nenumaldomai artėjant, daugėja ir įvairiausių nesusipratimų bei keistų sutapimų. 

Juokingų situacijų kupina režisieriaus Simono Aškelavičiaus komedija apie ne visai tipinę mūsų kraštuose situaciją lietuviškus kino ekranus pasieks 2020 metų žiemą. Juostoje taip pat filmuojasi Vitalija Mockevičiūtė, Inga Norkutė, Vaidotas Martinaitis, Agnė Šataitė, Rafailas Karpis, Sonata Visockaitė, Ainis Storpirštis ir kiti žinomi aktoriai. 

Filmo prodiuseriai – Žilvinas Naujokas („Tadas Blinda. Pradžia“, „Tarp pilkų debesų“), Ričardas Marcinkus („Pakeliui“, „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“) ir vienas didžiausių filmų platintojų Baltijos šalyse – UAB „ACME Film“.

Filmas lieutuvių kalba, be subtitrų.
Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=MKSJCQV7yro

------
Nepamirškite su savimi atsinešti pledą ar kėdes, gerą nuotaiką, laikytis atstumų, asmens higienos reikalavimų ir kosėjimo, bei čiaudėjimo etiketo. ;)

  • Liepos 2 d.  22:00 - 23:30
2020-07-02 22:00 2020-07-02 23:30 Europe/Vilnius Kino seansas „Importinis jaunikis" po atviru dangumi! Ketvirtadienį visi yra kviečiami į antrą kino seansą po atviru dangumi. Šį kartą bus rodomas filmas – IMPORTINIS JAUNIKIS. Trumpai apie filmą: Žanras: Komedija Sukurta: Lietuva Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda Gražuolė Kotryna (Gabrielė Martirosian) grįžta į gimtuosius namus... --- //www.alytusinfo.lt/renginys/kino-seansas-importinis-jaunikis-po-atviru-dangumi/date-20200702/ Jaunimo parkas, Parko g., Alytus, Alytus, Alytaus krašte