KINO KABLYS grįžta | Nemokamas VDFF seansas „Meilė ir vulkanai“

Filmai

Alytaus kino klubas KINO KABLYS ir vėl dovanos alytiškiams nemokamas filmų peržiūras, pristatymus, diskusijas ir kitus renginius. Pirmajame pasimatyme po vasaros atostogų žiūrovų lauks nemokamas Vilniaus dokumentinių filmų festivalio (VDFF) seansas.

„VDFF viešės Alytaus kino klube „Kino kablys“. Šiame specialiai „Alytus – Lietuvos kultūros sostinė 2022“ sukurtame projekte susibūrusi kino bendruomenė siekia, kad kino klubas atvertų galimybes ieškoti, atrasti, įsigilinti, pažvelgti į kiną kitu kampu ir suvienytų gero kino kūrėjus bei žiūrovus“, – bendra „Kino kablys“ ir VDFF iniciatyva džiaugiasi kino teatro
„Dainava“ vadovė Simona Butrimienė.

Rugsėjo 26 d. 18 val. Alytaus dokumentikos mėgėjai kviečiami nepraleisti filmo „Meilė ir vulkanai“ peržiūros kino teatre „Dainava“.

„Tai – vienas žiūroviškiausių šių metų festivalio filmų, sutraukęs dideles žiūrovų auditorijas užsienio festivaliuose“, – apie naujausią amerikiečių režisierės Saros Dosos kūrinį „Meilė ir vulkanai“ pasakoja viena iš festivalio programos sudarytojų Ona Kotryna Dikavičiūtė.

„Meilė ir vulkanai“ istorija skleidžiasi per charizmatišką vulkanologų porelę – Katią ir Maurice’ą Krafftus, primenančius vėjavaikiškus prancūzų Naujosios bangos filmų personažus. Pirmiausia jie įsimylėjo vulkanus, o tada – vienas kitą. Tad susituokę nusprendė visą savo gyvenimą skirti veikiantiems vulkanams tyrinėti ir dokumentuoti. Filme gausu kvapą gniaužiančių, kinematografiškų ekspedicijų kadrų, kuriems atliepia judviejų pasirinkimas eiti savo gyvenimo keliu, kad ir koks pavojingas jis būtų.

Filmo „Meilė ir vulkanai“ anonsas: https://youtu.be/4OxmwCBZ5_4

Visas kino naujienas bei informaciją apie „Kino Kablio“ renginius atrasite Facebook grupėje „Alytaus kino klubas „KINO KABLYS“. Neriame gilyn į užburiantį kino pasaulį!