Kijevo akademinio teatro spektaklis „LUOŠIAI“ (N-14) ir grupės „ZBS band" koncertas

Spektakliai

Spektaklis, Vokietijoje išpopuliarėjęs vos per kelerius metus, sukurtas pagal šiuolaikinio vokiečių dramaturgo Sergejaus Gössnerio pjesę „Mongos“. Ukrainos režisierius Stas Zhyrkov siūlo šio teksto savąją versiją.

Tai istorija apie du vaikinus, kurie tapo draugais…reabilitacijos klinikoje. Abu jie, pagal mūsų abejotinus standartus, yra luošiai. Atrodo kaip labai liūdna istorija? Taip nėra!

Nors gydytojai nesako nieko padrąsinančio… Nepaisant to, visada yra gera idėja nepamiršti: beprasmiška švaistyti savo gyvenimą bandant pakeisti tai, ko jūs negalite pakeisti. Geriau šias pastangas skirti stengiantis, kad bent jau kas nors kitas būtų laimingas. Net jei ir akimirkai.

Kadangi abu aktoriai, dalyvaujantys pasirodymuose, yra „ZBS Band“ lyderiai („X faktoriaus“ nugalėtojai) visi žiūrovai turės galimybę po spektaklio pasimėgauti koncertu.

Melodingos, juokingos, lengvos ir tuo pačiu gilios dainos apie mus, apie mūsų gyvenimus, apie liūdesį, meilę ir laimę – nepaliks auditorijos abejingos.

Suaugusiems ir paaugliams šis spektaklis visų pirma yra apie empatiją. Empatiją ir būdus, kaip ją išreikšti. Be šio stipraus jausmo, kito žmogaus supratimo, mes niekada negalėtume gyventi sveikoje visuomenėje.

Kaina: 10 €
Bilietai teatro kasoje ir Bilietai.lt

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.