VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

„Kaimynų diena“ Sveikatos take

Susitikimai

Galbūt turite kuo nustebinti kaimynus ar norite pristatyti įstaigos ar organizacijos veiklą? Tuomet pildykite anketą (https://bit.ly/3LAL9XO) ir mes su jumis susisieksime!

Birželio 16 d. Alytuje minėsime Europinę kaimynų dieną. Renginys vyks Sveikatos tako atkarpoje nuo UP „Jotvingis“ iki Statybininkų g. Renginyje, kuris prasidės 17 val., netruks kaimynų šypsenų dalyvaujant įvairiose edukacijose, stebint nuotaikingus pasirodymus scenoje ar tiesiog besivaišinant karšta kava ir arbata.
Vienas iš pagrindinių renginio akcentų – masiškiausia kaimynų grandinė, kuri nusitęs Sveikatos tako atkarpoje ir pakvies visus kaimynus atrakinti vartus į Kaimynų taką. Kaimynų sambūrio metu taip pat pagerbsime ir „Kaimynų kaimynus“, žmones ar organizacijas, kurie leidžia didžiuotis, jog esate jų kaimynas.
Renginyje bus įkurtos įvairios erdvės, kuriose kaimynai galės pabendrauti, pajuokauti, išgerti puodelį karštos kavos ar arbatos. Mažųjų dalyvių lauks Vaikų kiemelis, kuriame renginio partnerių dėka kiekvienas jaunasis dalyvis galės surasti sau patinkančios veiklos ar pramogų. Vaikų tėvelius kvies Skonių alėja, kur kiekvienas atvykęs galės patirti naujus pojūčius gomuryje, atrasti nepažintus skonius ir kvapus. Vyresniuosius kaimynus kvies Patirties pieva, kur bus galima pasisemti žinių apželdinimo, aplinkotvarkos srityse, kartu pasisėdėti, padainuoti, pasidalinti mintimis ir idėjomis. Kaimynus pakvies ir Pikniko zona, kurioje bus galima pasivaišinti ir ar arbata, atsineštais užkandžiais ar tiesiog pasimėgauti buvimu su savo kaimynu. Renginyje pasirodys ir kaimynas iš Latvijos Reinis Jaunais (gitaristas, garsų dailininkas), savo pasirodymu visus džiugins grupė "Lietuvaičiai".
Kaimynų dienoje svarbiausia kaimynai, todėl labai kviečiame visus kaimynus, bendruomenes, bendrijas, įstaigas ir visus norinčius burtis ir švęsti Kaimynų dieną. Kviečiame suburti savo namo, laiptinės, kiemo kaimynus ir atvykti į šventę, kur kiekvienas galės atrasti sau erdvę ir tinkamą veiklą. Kviečiame atsinešti savo pledus, kilimėlius, užkandžius ir švęsti kaimynų būryje.

ALKS2022 „Miegančių tiltų“ informacija