VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

Jolitos Urbonienės piešinių pastele parodos KELIONIŲ LAIŠKAI atidarymas

Parodos

Paroda veiks 2023 10 05–11 25
Parodas kviečiame apžiūrėti II-V 10–18 val. 1 val. iki kiekvieno renginio (pietų pertrauka 13–14 val.)

 

Parodos autorė Jolita Vaitkevičiūte – Urboniene 1991 m. baigė VDA keramikos specialybę. Apkeliavusi nuostabias vietoves, kurios ją įkvėpė sukurti tai, kas sužadins geras emocijas ir paglostys žiūrovų širdis…

 

„Paroda „Kelionių laiškai“ keletą metų iš eilės keliavau po Sakartvelo Svanetijos regioną, kurį vis labiau pažinau ir pamilau, susibičiuliavau su vietiniais žmonėmis, patyriau jų svetingumą. Šie piešiniai – lyg gyvenimo eskizai, norint tiek sugrįžti į tas nepakartojamas vietas, tiek perteikti žiūrovui savo susižavėjimą Svanetijos gamta, jos bokštais, nuoširdžiais temperamentingais ir garbingais žmonėmis. Tai lyg laiškai spalva ir štrichais, pasakojantys mano gyvenimo kelionėse istoriją.“ – teigia parodos autorė.


Visuomenės informavimo tikslu Alytaus kultūros centro (Pramonės g. 1B, Alytus, tel. +370 601 18524, el. p. [email protected])  organizuojamo renginio metu bus fotografuojama ir (arba) filmuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad renginio metu padarytos nuotraukos ir (arba) vaizdo įrašai bus skelbiami viešai be papildomo Jūsų sutikimo įstaigą pristatančioje medžiagoje, puslapyje www.alytuskc.lt, socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse. SVARBU. Jei nepageidaujate būti fotografuojami ir (arba) filmuojami arba nesutinkate su nuotraukų ir (arba) vaizdo medžiagos skelbimu, prašome apie tai informuoti renginio organizatorių arba fotografą.
Išsamesnę informaciją apie fotografavimą ir (arba) filmavimą teikiame el. p. [email protected], mob. +370 601 18524.