VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

Interaktyvus spektaklis vaikams | „KONSTRUKTOR CITY“

Spektakliai

Režisierius: Jekaterina Gaura

Audiospektaklio trukmė 1 valanda 30 minučiu.

Amžius: 1-10 metų.

Vienam vaikui iki 3 metų įėjimas nemokamas su lydinčiu tėveliu.


Programoje

Nėra paslaptis, kad Lego konstruktoriai yra super-konstruktoriai, kurie patinka ir vaikams, ir jų tėvams. Bet kokio amžiaus, bet kokios nuotaikos – mes mielai žaidžiame ir sugalvojame savo istorijas. „Lego“ yra vienas iš labiausiai mėgstamų žaidimų tarp vaikų visame pasaulyje. Ir Lietuva jokiu būdu nėra išimtis!  Vaikams paruošėme savo teatralizuotą Lego miesto gyventojų nuotykių versiją! Jaunieji žiūrovai, berniukai ir mergaitės, labai mėgsta pasakas ir magiją.  O kas bus, jei Lego miesto gyventojai bus perkelti į pasaką?  Tai tikrai bus nuostabus nuotykis.

Siūžetas: Lego mieste šiandien tikra šventė, visi ruošiasi smagiausioms pramogoms!  Lego miesto gyventojai pakvietė draugus į vakarėlį. Emetas ir Liusi yra geriausi draugai, jie paruošė nuostabų vakarą miestui ir beveik prieš pat laikrodžio rodyklei parodant tiksliai 12:00, staiga užgęsta šviesa, tamsiosios piktadarių jėgos įsiveržia į šventę ir pagrobia Liusi.

Emetui su draugais teks patirti daug sunkumų ir išbandymų. Jam į pagalbą ateina Lego miesto gyventojai, nepagaunami nindžiagai, ir šventės svečiai – robotai transformeriai!  Jie visi turi kovoti su pagrindinėmis blogio jėgomis.

Kad išgelbėtų Liusi, malonios ir sąžiningos širdies vyras, nuoširdžiai mylintis Liusi, turėjo stoti į mūšį su kraujo ištroškusiu voru!  Emetas meta iššūkį vorui ir nugali jį savo gera širdimi bei su draugų pagalba.

Pagaliau Liusi grįžta su Emetu, o Lego miestas vėl yra pats linksmiausias ir šventiškiausias miestas.