VšĮ Alytaus turizmo informacijos centras

IEVA VILL kviečia į savo debiutinės knygos „PAŽADINK MANE“ pristatymą

Susitikimai

Debiutuojanti rašytoja Ieva Vill į Dzūkijos sostinę atvyks iš gražaus Suvalkijos miesto, kur kartu su vyru dirba fotografais. Humoro nestokojanti autorė kūrinį „Pažadink mane“ alytiškiams pristatys gegužės 11 d. 17 val. Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos salėje (Seirijų g. 2). Įkvėpimo moteris semiasi iš kasdienių situacijų. Anot Ievos, pats gyvenimas yra margas ir įdomus – tereikia apsidairyti ir viską užrašyti.

Rašytoja savo pasakojimą, nugulusį į knygos puslapius, apibūdina trimis žodžiais: nuotaikingas, nuoširdus ir, žinoma, įtraukiantis. Kūrinio idėjos atsiradimo istorija yra nepaprastai parasta, bet kartu gana pažįstama ir artima: „Pažadink mane“ idėja kilo apsilankius odontologijos klinikoje. Kuomet pajutus danties skausmą, užsiregistravau pas savo nuolatinę specialistę. Tačiau pravėrus kabineto duris išvydau labai patrauklų jauną gydytoją. Nors esu laimingai ištekėjusi, neslėpsiu, sutrikusi net pamiršau kurioj pusėj man tą dantį gelia ir tik truktelėjau pečiais. Vėliau šią šmaikščią istoriją papasakojau bičiulei Ilonai, kuri kaip tik tuo metu rašė savo debiutinę knygą. Smagiai pasijuokusi ji ir ištarė lemtingus žodžius: „Tu pati turėtum parašyti knygą“. Pasakyta – padaryta!“, – atvirauja būsima bibliotekos viešnia Ieva Vill.

Šmaikšti ir puikų humoro jausmą turinti Ieva Vill kviečia į jaukų savo pirmosios knygos pristatymą ir tikisi, kad šis romanas ras savo skaitytoją ir nenuvils meilės romanų mėgėjų. Maloniai kviečiame!